кнопка запису

Переваги безметалевих коронок

Ми поважаємо наших пацієнтів та не використовуємо застарілих методик, таких як металокерамічні коронки.  Безметалеві коронки на зуб виглядають максимально природно. Причина такої природності криється у відсутності металевого каркасу, завдяки чому безметалеві керамічні коронки бездоганно імітують колір, текстуру і прозорість натуральної зубної емалі.

Переваги керамічних коронок на зуби. Окрім, безсумнівно, ідеального зовнішнього вигляду, безметалеві керамічні коронки мають інші вагомі переваги:

  • безметалева кераміка набагато швидше виготовляється, і при нескладних випадках встановити новий зуб можна навіть за 1 день;
  • при встановленні керамічної коронки природні зуби спилюються (препаруються) значно менше, ніж при встановленні металокерамічної;
  • для керамічних коронок використовують метод адгезивної фіксації, який у кілька разів міцніший за цементну фіксацію;
  • зубна кераміка не зафарбовує ясна та є стійкою до впливу барвників. А використання саме керамічних зубів знижує ризик виникнення запальних процесів під коронками.

Технологія виготовлення безметалевих коронок:

Для виготовлення безметалевої кераміки клініка РІКОТА використовує унікальну цифрову 3D-технологію CEREC. Вона дозволяє не робити відбитків зубів. Фактично, вам достатньо одного-двох візитів до стоматолога, щоб отримати ідеальну усмішку. Цифрова технологія дозволяє виготовити безметалеву керамічну коронку з цільного шматка кераміки і надати їй ідеального розміру, форми, текстури та кольору.

Лікарі:

Олег Ігорович Казнох

стоматолог-ортопед

Богдан Тарасович Маланій

стоматолог-ортопед

Руслан Іванович Музика

стоматолог-ортопед

Олекса Іванович Томищ

стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, імплантолог

Ціна безметалевої коронки

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування.

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram