кнопка запису

Відновлюємо функцію та форму зуба за допомогою безметалевих коронок, які виготовляємо у власній цифровій лабораторії

Ми поважаємо наших пацієнтів. Тому клініка RIKOTA – одна з небагатьох, хто відмовився від застосування застарілих методик, а саме – виготовлення металокерамічних конструкцій. Адже безметалеві коронки – це найсучасніший, естетичний та водночас безпечний метод відновлення зубів.

 

Безметалеві коронки мають ряд беззаперечних переваг перед металокерамікою:

 • Вони виглядають максимально природно і високо естетично. Причина такої природності криється у відсутності металевого каркасу, завдяки чому безметалеві керамічні коронки бездоганно імітують колір, текстуру і прозорість натуральної зубної емалі.
 • Комфорт для пацієнта. Безметалеві коронки на зуби дуже легкі, відповідно, пацієнт легко та швидко до них звикає.
 • Безпека та гіпоалергенність. Матеріали, з яких виготовлені коронки – не мають негативного впливу на організм людини. Зубна кераміка не зафарбовує ясна та є стійкою до впливу барвників, а використання саме керамічних зубів знижує ризик виникнення запальних процесів під коронками.
 • Надійність та міцність. Безметалеві коронки служать більше 10 років при дотриманні всіх рекомендацій лікаря, а також своєчасних профілактичних оглядів.
 • Мінімальне обточування, що дає зберегти здоровий зуб пацієнта.
 • Безметалева кераміка набагато швидше виготовляється, і при нескладних випадках встановити новий зуб можна навіть за 1 день.
 • Для керамічних коронок використовують метод адгезивної фіксації, який у кілька разів міцніший за цементну фіксацію.

В яких випадках стоматолог рекомендує коронку, а не пломбу?

 • якщо зуб зруйнований більше, ніж на половину (великі за площею пломби не служитимуть вам довго, часто відпадатимуть і кожного разу вам потрібно буде ще більше сточувати власний зуб);
 • коли відбулася травма зуба, але зберігся здоровий корінь.

Ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій стоматолога стосовно вибору варіанту лікування (пломбування або виготовлення коронки). Ви можете не хвилюватися стосовно методу відновлення зуба: фахівці клініки RIKOTA опираються виключно на індивідуальний клінічний випадок – поточний стан зубів; анамнез пацієнт; результати обстеження та рентген-діагностики і, звісно, побажання пацієнта.

Види коронок в клініці RIKOTA:

 1. Коронка з оксиду цирконію.
 2. Коронка Cerec®: e.max.

Обидва види є естетичними та міцними. У кожному клінічному випадку – стоматолог-ортопед підбере найкращий варіант, який ідеально відновить форму та функціональність вашого зуба.

Технологія виготовлення безметалевих коронок:

Для виготовлення безметалевої кераміки клініка RIKOTA використовує унікальну цифрову 3D-технологію CEREC. Вона дозволяє не робити відбитків зубів. Фактично, вам достатньо одного-двох візитів до стоматолога, щоб отримати ідеальну усмішку. Цифрова технологія дозволяє виготовити безметалеву керамічну коронку з цільного шматка кераміки і надати їй ідеального розміру, форми, текстури та кольору.

Міфи про коронки:

1Коронки – тільки для людей похилого віку.

Розуміємо, що такі помилкові асоціації виникають з дитинства, коли бабусі або дідусі ходили з протезами або одиничними, не дуже якісно виготовленими, коронками. Сьогодні безметалева коронка – це високо естетична реставрація, яку людина в звичайних умовах не відрізнить від зуба, а визначити це зможе тільки стоматолог в кабінеті після огляду.

2Встановлення коронок – це боляче.

Будь-яка процедура в клініці RIKOTA – це перш за все комфорт для пацієнта. Ми проводимо як місцеву анестезію, так і надаємо можливість пройти все лікування в стані медикаментозного сну (седації). Також, турбота і піклування за пацієнтами – це одне з першочергових завдань перед адміністративним персоналом: ви завжди отримаєте рекомендації, вас попередять як проходитиме реабілітаційний період, а ще – обов’язково зателефонують і поцікавляться, як ваше самопочуття і передадуть інформацію лікарю. Якщо у вас виникають якісь запитання – ми на зв’язку практично 24/7 і завжди готові допомогти.

3Ставити коронки – це дорого.

Ціна встановлення коронок на зуби дійсно вища, ніж, наприклад, пломбування зубів. Але саме така вартість дозволяє нам гарантувати якісні процеси і кінцевий результат, а ще надійність не тільки протягом гарантійного терміну, а і терміну служби – 7-10 років. Якщо розбити вартість безметалевої коронки на місяці протягом 10 років (терміну служби) – отримаємо менше 100 гривень, а цінність від якісно встановленої коронки ви отримуєте значно вищу.

Лікарі:

Олег Ігорович Казнох

стоматолог-ортопед

Богдан Тарасович Маланій

стоматолог-ортопед

Руслан Іванович Музика

стоматолог-ортопед

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99

Ціна коронки у клініці RIKOTA

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування. Ціна залежить від виду безметалевої коронки. Оплачуйте одразу або частинами до 6 місяців з картками ПриватБанк чи MONOBANK.

Відновлення анатомічної форми та функції зуба за допомогою коронки з оксиду цирконію чи e.max CAD Cerec®: виготовлення цифровим методом у власній лабораторії R-Lab + препарування + фіксація + пришліфування (за потреби) + використання кофердаму + застосування OptraGate + робота у 4 руки + гарантія2-3 візити9 300 - 12 000 uah

Гарантія та термін служби

Клініка RIKOTA несе гарантійні зобов’язання перед своїми пацієнтами. На коронки ми надаємо гарантію 24 місяці. Але це зовсім не означає, що через 2 роки з конструкцією щось трапиться. Висока якість матеріалів і точність під час встановлення – запорука того, що коронка, виготовлена в цифровій лабораторії клініки RIKOTA, прослужить вам від 10 років.

Завжди важливо виконувати рекомендації лікаря після, зокрема, і після встановлення ортопедичної конструкції (коронки):

 1. дотримуватися правил ретельної гігієни ротової порожнини;
 2. бути обережними при вживанні твердої їжі;
 3. проводити професійну гігієну зубів кожних 3-6 місяців (індивідуально у кожному клінічному випадку).
Ти з нами в instagram?

Instagram