кнопка запису

Коротко про пломбування

Правильний і регулярний догляд за ротовою порожниною – запорука здоров’я та міцності зубів у старості, а також відсутності хвороб та інфекцій у ротовій порожнині протягом життя. Лікувати зуби варто починати при перших ознаках карієсу: жовтого нальоту та чорних крапок на поверхні емалі. Це правило стосується як лікування постійних зубів, так і лікування молочних зубів у дітей.

Основним методом лікування карієсу було і залишається пломбування зубів. Це ефективний спосіб відновити форму та функції ураженого карієсом зуба. Під час пломбування лікар видаляє уражені тканини зуба і після цього накладає пломбу. Якісно, професійно встановлена пломба на зуб допомагає запобігти виникненню вторинного карієсу або розповсюдженню його по ротовій порожнині, адже вона закриває всі ділянки, куди б могли потрапити хвороботворні бактерії.

Переваги пломбування у клініці RIKOTA:

Основне завдання наших лікарів – зберегти цілісність і міцність Ваших зубів, а у випадку їх пошкодження – максимально відновити втрачені функції. Саме тому для пломбування зубів ми використовуємо найсучасніші фотополімерні наногібридні композитні пломби та спеціальні ізолюючі серветки (кофердам).

Ізолюючі серветки необхідні для ізоляції зони маніпуляції. Вони запобігають потраплянню вологи на зуб під час пломбування. Це означає, що пломба прослужить Вам довше, а ймовірність виникнення вторинного карієсу у такому випадку мінімальна. А також застосування таких серветок дозволяє не використовувати ватний валик за щокою під час процедури, що робить процес пломбування для пацієнта комфортнішим.

Від чого залежить ціна пломби?

Ціна пломби залежить від того, наскільки уражений зуб, і від кількості поверхонь зуба, які піддаються маніпуляції. Пломбування зубів у клініці РІКОТА – це довготривалий результат та відсутність інфекцій у ротовій порожнині. Приходьте! Ми завжди раді вам допомогти.

Спеціальні пропозиції:

Лікування по медичній страховці

Клініка РІКОТА співпрацює із більшістю страхових компаній України. Цікавитесь стоматологічним лікуванням по медичній страховці? Напишіть або зателефонуйте нам, з радістю узгодимо усі деталі.

Детальніше

Лікарі клініки РІКОТА, які виконують пломбування:

Максим Ярославович Брегін

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Тарас Богданович Волошин

стоматолог-ендодонтист

Марія Ігорівна Грицишин

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Христина Володимирівна Івасишин

стоматолог-терапевт, ендодонтист

Ольга Петрівна Комісарик

стоматолог-терапевт

Марта Богданівна Либа

ендодонтист

Ярина-Марія Мирославівна Низ

дитячий стоматолог, терапевт, ортодонт

Роксолана Олегівна Опірська

стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог

Леся Юріївна Пузир

стоматолог-терапевт, пародонтолог, ендодонтист

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram