запис онлайн

Коротко про зуби мудрості

Зуби мудрості – це великі корінні зуби, їх ще називають вісімками, так як вони останні за рахунком від центру зубного ряду. Зазвичай зуби мудрості прорізуються у віці 18‒25 років. Найпоширеніша проблема полягає у складності прорізування вісімки. Тому що до цього віку всі інші зуби вже давно сформували зубний ряд, і для зубів мудрості, зазвичай, просто немає місця.

Питання, чи потрібно видаляти зуби мудрості – досить індивідуальне. У когось їх може бути два, у когось чотири, а у декого вони можуть взагалі не з’явитися. Хтось із ними може прожити ціле життя, і вони не будуть турбувати, а іншим завдають суттєвий дискомфорт.

Коли потрібно видаляти зуб мудрості?

  • якщо зуб мудрості прорізаний, порушує порядок зубного ряду і деформує прикус: нижчий/вищий за інші зуби чи похилений вбік;
  • якщо зуб мудрості частково прорізаний – тоді всередину в оточуючі тканини потрапляють бактерії, які можуть викликати інфекцію та захворювання;
  • якщо зуби мудрості знаходяться глибоко і утворюють скупчення зубів: тиснуть на інші зуби, викривляють їх;
  • у деяких випадках при ортодонтичному лікуванні (коли треба звільнити місце для вирівнювання зубів);
  • при чітких показах – коли зуб мудрості болить або починає руйнуватися, при чіткому бажанні пацієнта видалити зуб мудрості.

Як відбувається видалення зуба у клініці РІКОТА?

Фахівці клініки РІКОТА проведуть процедуру видалення зуба мудрості безболісно та без шкоди для пацієнта. Лікарі-хірурги намагаються якомога менше втручатися в кісткову тканину та не робити надмірного тиску. А щоб процес видалення пройшов якнайпростіше, ми сегментуємо (розпилюємо) зуб спеціальним обладнанням. Після видалення зуба лікар не залишає відкриту рану. Він заповнює пусте місце спеціальною центрифугованою кров’ю (у випадку, якщо пацієнт згоден здати кров з вени). Або ж використовує гемостатичну колагенову губку, яка розсмоктується протягом кількох днів. Крім цього, обов’язково накладаються шви. Це сприяє швидкому загоєнню рани та зменшенню післяопераційних відчуттів.

Після процедури лікар призначить Вам ліки та надасть всі рекомендації по догляду і загоєнню. Їх обов’язково потрібно дотримуватися, щоб полегшити післяопераційні симптоми. Також через тиждень після видалення зуба ми призначимо Вам контрольний огляд для контролю процесу загоєння.

Ціна видалення зуба мудрості

Ціна на видалення зуба мудрості залежить від складності. Ми умовно виділяємо кілька рівнів складності видалення:

  1. Звичайне видалення: коли потрібно видалити повністю прорізаний зуб.
  2. Складне видалення: випадки, коли потрібно видалити частково прорізаний зуб або проводити додаткові маніпуляції.
  3. Атипове видалення: коли для видалення зуба, необхідно провести відкриття ясен або кістки.

Для отримання детальнішої інформації щодо вартості та необхідності видалення запишіться на огляд до фахівців клініки РІКОТА.

Ростислав Ігорович Галько

стоматолог-хірург, імплантолог

Олекса Іванович Томищ

стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, імплантолог

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99