кнопка запису

Візьміть за правило проходити процедуру професійної гігієни зубів двічі на рік

Навіть найретельніше чищення зубів вдома не забезпечує 100% очищення. Тому для збереження здоров’я та краси зубів найкращий спосіб запобігти захворюванням порожнини рота – двічі на рік (якщо немає інших показів) звертатися до стоматолога та проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота. Професійне чищення зубів у стоматолога – ключовий компонент профілактики стоматологічних захворювань, а регулярність процедури допоможе Вам забути про карієс, пародонтоз, гінгівіт та інші захворювання ротової порожнини та зубів.

Лише у клініках RIKOTА у Львові проводимо найретельнішу професійну гігієну ротової порожнини у 7 етапів:

1. Оглядаємо ротову порожнину, збираємо анамнез, за потреби робимо фотопротокол та складаємо план подальшого лікування.
2. Проводимо звуковий чи ультразвуковий скейлінг. Під його дією зубний камінь відшаровується від зубів, не пошкоджуючи зубну емаль.
3. Дочищаємо ротову порожнину ручним скейлінгом та проводимо процедуру хендібластингу.
4. Для м'якого усунення зубного нальоту використовуємо найбезпечнішу у світі стоматології повітряно-абразивну систему KaVo PROPHYflex® з перлами.
5. Поліруємо зуби та проводимо флосинг. Полірування зубів закріплює ефективність попередніх процедур та перешкоджає розмноженню бактерій.
6. Навчаємо правильній гігієні ротової порожнини з урахуванням ваших особливостей.
7. Даємо рекомендації щодо домашньої гігієни ротової порожнини та підбираємо для вас засоби догляду за ротовою порожниною вдома
запишіться на професійну гігієну ротової порожнини онлайн тут
Професійна гігієна, лікар Низ Ярина Мирославівна:

Професійна гігієна, лікар Низ Ярина Мирославівна:

Особливості проведення професійної гігієни зубів у клініках RIKOTA у Львові

Використовуємо систему KaVo PROPHYflex® – вона абсолютно не шкодить емалі й може використовуватися навіть для гігієни молочних зубів. Професійна гігієна зубів триває від 40 хвилин до 1,5 години. Лікарі-стоматологи клінік RIKOTA проводять процедуру чистки зубів абсолютно безболісно. У випадках виникнення найменшої чутливості застосовуємо спеціальний гель-анестетик. Під час гігієни у разі потреби лікар-стоматолог проведе скринінг-тест для виявлення ознак пародонтиту, а також плак-тест для виявлення та демонстрації зубного нальоту. Професійну гігієну завжди здійснюємо із використанням OptraGate. А під час усієї процедури лікарю допомагає асистент.

Під час гігієни хочете переглянути улюблений серіал, шоу чи фільм? Просто скажіть про це асистенту

У клініках RIKOTA гарантуємо повну безпеку та стерильність процедури професійної гігієни порожнини рота:

Окрім найжорсткіших протоколів очищення кабінетів клінік RIKOTA у кожному з них розміщено бактерицидні рециркулятори, які вмикаємо перед кожним візитом для додаткової дезінфекції приміщень. Інструменти стерилізуємо у автоклаві останнього покоління. Для кожного візиту використовуємо одноразові засоби індивідуального захисту для лікарів, асистентів та пацієнтів. Під час самої процедури гігієни апарат KaVo PROPHYflex дозволяє знімати зубний наліт із мінімальним пилоутворенням.

Спеціальні пропозиції:

акція триватиме from 01 липня to 31 серпня!

На первинну професійну гігієну – знижка 33 %

Напишіть або зателефонуйте нам, з радістю узгодимо усі деталі.

Детальніше

Лікування по медичній страховці

Клініка РІКОТА співпрацює із більшістю страхових компаній України. Цікавитесь стоматологічним лікуванням по медичній страховці? Напишіть або зателефонуйте нам, з радістю узгодимо усі деталі.

Детальніше

Лікарі клінік RIKOTA, які виконують професійну гігієну ротової порожнини у Львові:

Максим Ярославович Брегін

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Марія Ігорівна Грицишин

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Ірина Євгенівна Кость

Ольга Петрівна Комісарик

стоматолог-терапевт

Далія Хайдар

стоматолог-гігієніст

Ярина-Марія Мирославівна Низ

дитячий стоматолог, терапевт, ортодонт

Роксолана Олегівна Опірська

стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог

Леся Юріївна Пузир

стоматолог-терапевт, пародонтолог, ендодонтист

Ціни на професійну гігієну у клініках RIKOTA у Львові:

Якщо ви у нас вперше або проводили професійну гігієну понад 6 місяців тому, вам буде виконано первинну професійну гігієну ротової порожнини. Якщо ви проводите гігієну вчасно за показами лікаря - вам буде виконано повторну гігієну ротової порожнини. Після знаття брекетів вам необхідно провести складну гігієну. Для молочних зубів та зубів у змінному прикуси проводимо відповідні типи гігієн. Оплату можна здійснити одразу або частинами для власників карток monobank.

Первинна професійна гігієна ротової порожнини KaVo PROPHYflex® (2 щелепи) : ультразвуковий скейлінг + ручний скейлінг + застосування порошку Кavo + застосування пасти Proxyt + використання OptraGate + зняття зубних відкладень + полірування зубів + робота в 4 руки + навчання гігієні ротової порожнини + рекомендації та підбір засобів для догляду за ротовою порожниною1 візит, 40 - 90 хвилин1590 uah
Повторна професійна гігієна ротової порожнини KaVo PROPHYflex® (2 щелепи) : ультразвуковий скейлінг + ручний скейлінг + застосування порошку Кavo + застосування пасти Proxyt + використання OptraGate + зняття зубних відкладень + полірування зубів + робота в 4 руки + навчання гігієні ротової порожнини + рекомендації та підбір засобів для догляду за ротовою порожниною1 візит, 40 - 60 хвилин1350 uah

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99

Вам може бути корисно - базові правила догляду за ротовою порожниною вдома:

Ти з нами в instagram?

Instagram