кнопка запису

Коротко про професійну гігієну зубів

Найкращими ліками від будь-якої хвороби є профілактика. У стоматологічній практиці профілактика включає в себе дві складові: щоденна гігієна порожнини рота в домашніх умовах та регулярний медичний огляд в стоматологічному кабінеті.

Якщо Вам важливі здоров’я і краса зубів, кращий спосіб запобігти різним захворюванням порожнини рота – два рази на рік звертатися до стоматолога і проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота. Професійне чищення зубів у стоматолога – ключовий компонент профілактики стоматологічних захворювань. Жодна зубна щітка чи зубна паста не зрівняється з професійною гігієною зубів у Львові. Регулярність процедури двічі на рік допоможе вам забути про карієс, пародонтоз, гінгівіт та інші захворювання.

Етапи проведення професійної гігієни зубів в клініці РІКОТА:

1. Видалення зубного каменю ультразвуком

Для цього використовується спеціальний апарат - скейлер. Під його дією зубний камінь ніби відшаровується від зубів, не пошкоджуючи зубну емаль.

2. Усунення пігментації

Для м'якого усунення зубного нальоту використовується повітряно-абразивна система KAVO Airflow.

3. Полірування зубів

Полірування зубів закріплює ефективність попередніх процедур та перешкоджає розмноженню бактерій.

4. Рекомендації

Рекомендації стосовно домашньої гігієни ротової порожнини та індивідуальний підбір засобів для домашньої гігієни

записатися на консультацію

Особливості проведення професійної гігієни зубів

Використовуємо систему KaVo PROPHYflex® – вона абсолютно не шкодить емалі й може використовуватися навіть для гігієни молочних зубчиків. Професійна гігієна зубів триває від 40 хвилин до 1 години. Під час процедури може виникати чутливість зубів. У таких випадках лікар застосовує спеціальний гель-анестетик. Крім усіх вище перерахованих процедур, лікар-стоматолог проводить скринінг-тест для виявлення ознак пародонтиту. Раннє виявлення хвороби дозволить уникнути дорогого лікування та зберегти ваші зуби міцними та здоровими.

В сучасній медицині профілактика захворювань ротової порожнини є популярною областю стоматології, адже замість того, щоб лікувати, краще не дати шансів виникнути! В цьому вам прийдуть на допомогу лікарі-гігієністи клініки РІКОТА.

Спеціальні пропозиції:

Лікування по медичній страховці

Клініка РІКОТА співпрацює із більшістю страхових компаній України. Цікавитесь стоматологічним лікуванням по медичній страховці? Напишіть або зателефонуйте нам, з радістю узгодимо усі деталі.

Детальніше

Лікарі клініки РІКОТА, які виконують професійну гігієну ротової порожнини у Львові:

Максим Ярославович Брегін

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Марія Ігорівна Грицишин

стоматолог-терапевт, пародонтолог

Ірина Євгенівна Кость

Ольга Петрівна Комісарик

стоматолог-терапевт

Далія Хайдар

стоматолог-гігієніст

Ярина-Марія Мирославівна Низ

дитячий лікар-стоматолог, стоматолог-терапевт

Роксолана Олегівна Опірська

стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог

Леся Юріївна Пузир

стоматолог-терапевт, пародонтолог, ендодонтист

Ціни:

Професійна гігієна ротової порожнини KaVo PROPHYflex® (2 щелепи) : ультразвуковий скейлінг + ручний скейлінг + застосування порошку Кavo + застосування пасти Proxyt + використання OptraGate + зняття зубних відкладень + полірування зубів + робота в 4 руки + навчання гігієні ротової порожнини + рекомендації та підбір засобів для догляду за ротовою порожниною1 візит, 40 - 60 хвилин1550 uah
Професійна гігієна ротової порожнини KaVo PROPHYflex® (2 щелепи) : ультразвуковий скейлінг + ручний скейлінг + застосування порошку Кavo + застосування пасти Proxyt + використання OptraGate + зняття зубних відкладень + полірування зубів + робота в 4 руки + навчання гігієні ротової порожнини + рекомендації та підбір засобів для догляду за ротовою порожниною1 візит, 40 - 60 хвилин1350 uah

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99