кнопка запису

Коротко про лікування ясен у клініці РІКОТА

Першими „тривожними дзвіночками”, що можуть свідчити про можливі захворювання ясен (пародонтит), є запалення, почервоніння, неприємний запах із рота, набряк та кровоточивість ясен, оголення шийки зуба, його похитування.

У клініці РІКОТА Вам зроблять ретельну професійну гігієну ротової порожнини з очищенням ясенних кишень від бактерій, що унеможливлює прогресування захворювання. Одним із провідних методів лікування пародонтиту у Львові, який пропонує клініка, є лазерне лікування (Vector). За його допомогою здійснюється ефективна чистка відкладень, які утворились з м’якого нальоту і скупчились, «відтіснивши» або «посунувши» ясна навколо шийки зуба.

Основними причинами пародонтиту є інфекції та мікротравми слизової порожнини рота. І як тут не згадати просту істину запоруки здоров’я: „Найкраще лікування – це профілактика”. Тож наполегливо рекомендуємо двічі на рік відвідувати стоматолога, регулярно та правильно чистити зуби, використовувати спеціальні пасти, що виявляють антисептичну, протизапальну та гемостатичну дію, одночасно добре видаляють зубний наліт, сприяють зміцненню ясен та знищують мікроорганізми.

Лікування ясен (пародонтологія):

діагностика

серія прицільних рентген знімків, внутрішньоротові фото, складання пародонтологічної карти

підтримуюче пародонтологічне лікування

підтримуюче пародонтологічне лікування Лазер, Vector

закритий кюретаж

скейлінг та згладжування поверхні кореня

шинування

шинування фотополімером і скловолоконною стрічкою , тимчасове шинування

пластичне закриття зони рецесії
плазмоліфтинг
застосування PerioChip
відкритий кюретаж

клаптева операція

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram