кнопка запису

Лікування каналів у клініці RIKOTA

Безтурботна, білосніжна усмішка – ознака привітності та гарного настрою. Наші зуби – це складний механізм, і для підтримки його у відмінному стані інколи доводиться лікувати те, що, здавалося б, не видно на перший погляд.

Необхідність лікування зубного каналу виникає у випадку розвитку інфекції в корені зуба. Інфекція проникає в канал через каріозну порожнину при несвоєчасному лікуванні карієсу. Саме тому цей процес можна вважати ускладненням карієсу.

Наші фахівці лікують канали у випадках, якщо:

  • пацієнту було проведе неякісне пломбування кореневих каналів у минулому, що не дало бажаного результату та призвело до поширення інфекції;
  • у деяких випадках – при підготовці до протезування.

Щоб зменшити ймовірність необхідності лікування каналів, потрібно вчасно лікувати карієс, ретельно чистити зуби, регулярно (один раз в півроку) проходити огляд та проводити гігієну ротової порожнини у стоматологічній клініці.

Лікарі-ендодонтисти клініки РІКОТА

Тарас Богданович Волошин

стоматолог-ендодонтист

Марта Богданівна Либа

ендодонтист

Андрій Євгенійович Подгребельний

стоматолог-ендодонтист

Леся Юріївна Пузир

стоматолог-терапевт, пародонтолог, ендодонтист

Ціни:

Ціна лікування каналів зуба та ціна пломбування кореневих каналів залежить від кількості каналів у зубі. Для отримання детальнішої інформації запишіться на огляд та індивідуальну консультацію до фахівців клініки РІКОТА.

Ціни на лікування каналів

Лікування каналіввід 2450 uah

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram