кнопка запису

Лікування каналів у клініці RIKOTA

Безтурботна, білосніжна усмішка – ознака привітності та гарного настрою. Наші зуби – це складний механізм, і для підтримки його у відмінному стані інколи доводиться лікувати те, що, здавалося б, не видно на перший погляд.

Необхідність лікування зубного каналу виникає у випадку розвитку інфекції в корені зуба. Інфекція проникає в канал через каріозну порожнину при несвоєчасному лікуванні карієсу. Саме тому цей процес можна вважати ускладненням карієсу.

Наші фахівці лікують канали у випадках, якщо:

  • пацієнту було проведе неякісне пломбування кореневих каналів у минулому, що не дало бажаного результату та призвело до поширення інфекції;
  • у деяких випадках – при підготовці до протезування.

Щоб зменшити ймовірність необхідності лікування каналів, потрібно вчасно лікувати карієс, ретельно чистити зуби, регулярно (один раз в півроку) проходити огляд та проводити гігієну ротової порожнини у стоматологічній клініці.

Ціни:

Ціна лікування каналів зуба та ціна пломбування кореневих каналів залежить від кількості каналів у зубі. Для отримання детальнішої інформації запишіться на огляд та індивідуальну консультацію до фахівців клініки РІКОТА.

Ціни на лікування каналів

Оплачуйте одразу або частинами до 6 місяців з картками ПриватБанк чи MONOBANK

Лікування каналів3200 - 6350 uah
Перелікування каналів4050 - 7500 uah

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram