Профілактика

Записатися на прийом

Як зберегти здорові зуби?

Зазвичай поради для тих, хто хоче мати білосніжну та виразну посмішку, міцні зуби та здорові ясна, нагадують «чорний список» – такий собі перелік всіх можливих «НЕ» – речі, які НЕ слід робити, продукти, які НЕ варто вживати, напої, які НЕ слід споживати, і т.д.  Ми ж в свою чергу вирішили зробити зовсім навпаки – замість ряду табу та заборон потішити Вас списком речей, які ТАК легко виконувати та продуктів, якими ТАК приємно смакувати і які в комплексі гарантуватимуть Вам здорові зуби.

Добірка дуже простих та стовідсотково дієвих порад :

Гігієна і профілактика зубів

Профілактика стоматологічних захворювань, як правило, включає в себе дві складові: щоденна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах та регулярний медичний огляд в стоматологічному кабінеті.

Професійна гігієна порожнини рота як один з ключових компонентів профілактики стоматологічних захворювань повинна проводитись двічі на рік. Головна умова ефективності цієї профілактики – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Стоматологічна клініка «Рікота» забезпечує кваліфікований огляд пацієнта, після чого наш стоматолог розробляє план лікування.

Захист від карієсу

В сучасній медицині профілактика захворювань ротової порожнини є популярною областю стоматології, адже замість того, щоб лікувати краще не дати шансів виникнути! В цьому Вам знову прийдуть на допомогу лікарі-гігієністи стоматологічної клініки «Рікота». Ми розробили програму профілактики карієсу, адже, здобути «стоматологічну освіту» ніколи не пізно!

Здорові зуби – це можливість отримати максимальну насолоду від Ваших улюблених страв, відчути всю палітру смаків та зробити кожну трапезу маленьким і приємним святом). Але й вплив самої їжі на зуби дуже вагомий – одні продукти можуть зміцнити, зцілити й укріпити, інші ж зовсім навпаки – зіпсувати й нашкодити. Тому при виборі продуктів будьте особливо уважні та максимально розсудливі, адже «здорові зуби» не купиш в супермаркеті і «посмішку» не знайдеш на жодній з його полиць!

Ціни на профілактику

  • Консультація (огляд)

    350.00 ₴
  • Професійна гігієна ротової порожнини

    1250.00 ₴