кнопка запису

Помножимо Ваш біль на нуль!

Чи хотіли б Ви, щоб Ваш візит до стоматолога, лікування зубів чи складні стоматологічні процедури відбулись не наяву, а уві сні? Статистика вперто стверджує, що так. На жаль, страх перед стоматологічним кріслом залишається однією з найбільш поширених і водночас найменш виправданих людських фобій. Все через недостатнє володіння інформацією про сучасні методи знечулення та знеболення. Питання знеболення в стоматології є об’єктом постійних досліджень науковців-теоретиків та практикуючих лікарів. Лікарі клініки РІКОТА мають у своєму арсеналі достатньо дієвих засобів та методів для забезпечення якісного та ефективного знечулення.

Особливості знечулення

Як в хірургічній, так і в терапевтичній стоматології практикують знеболення, здатне звести біль до потрібного мінімуму. Наш лікар – анестезіолог проводить фаховий аналіз сукупності усіх проблем пацієнта з урахуванням індивідуальних особливостей хворого, проблеми, яку потрібно усунути та міри вираженості больових відчуттів. Лишень після цього вибирає оптимальний для кожного окремого випадку вид знеболення.

Види знечулення

Місцева анестезія забезпечує знеболення конкретного місця, в якому проводитимуться маніпуляції. Визначається невелика ділянка, в якій за допомогою введення медикаментів забирається чутливість нервових закінчень. Також застосовують поверхневу і глибоку седацію, а ще наркоз. Седація занурює пацієнта в напівсонний або сонний стан, а при використанні наркозу пацієнт перебуває у фазі цілковитого сну.

Чи безпечна загальна анестезія?

За всі роки досвіду надання стоматологічних послуг можемо з впевненістю сказати, що під час застосування загального знечулення за умов дотримання усіх стандартів не спостерігалось ускладнень або інших неприємних результатів. Адже професіонали клініки РІКОТА прикладають максимум зусиль для мінімізації больових відчуттів своїх пацієнтів.

    надіслати
    Ти з нами в instagram?

    Instagram