кнопка запису

Клініка RIKOTA – це бренд, який працює з найкращими. Це стосується всіх сторін роботи:

 • працівники;
 • лабораторії;
 • страхові компанії;
 • виробники та постачальники матеріалів та обладнання;
 • всі інші зовнішні контрагенти.

Якісне лікування пацієнтів неможливе без використання інноваційних технологій, матеріалів або обладнання. Для нас важливо, щоб пацієнти клініки RIKOTA були переконані в тому, що тут про них подбають, запропонують найкращий варіант для отримання здорової та красивої усмішки. Саме тому, вже 10 клініка RIKOTA є золотим провайдером швейцарських імплантів STRAUMANN в Україні, що для Вас означає гарантію пожиттєво та найвищі показники приживлення у порівнянні з іншими імплантами.

Чому STRAUMANN GROUP?

1.Багаторічний досвід.

STRAUMANN GROUP – це всесвітньо відома корпорація, яка працює на ринку більше 60 років. Це дозволяє компанії надійно тестувати кожен зі своїх продуктів перед тим, як презентувати його пацієнтам.

2.Чітка стратегія.

STRAUMANN GROUP – це не просто виробник імплантів. Це корпорація, яка знаходиться в постійному пошуку нових сегментів ринку для росту, щоб бути тими, хто може вирішити будь-які запити естетичної стоматології.

3.Безкомпромісна якість.

Виробник дотримується чітких стандартів під час розробки, виробництва і тестування своїх продуктів. Обираючи бренд STRAUMANN GROUP, пацієнт може бути переконаний у передбачуваному і надійному результаті

4.Інноваційність.

Протягом 60-річної діяльності компанія створює і розвиває нові можливості для пацієнтів. Завдяки інноваційним технологіям STRAUMANN GROUP знаходить доступні та якісні рішення проблем в естетичній стоматології. Так, для прикладу, лише у STRAUMANN є лінійка зубних імплантів, які можуть бути встановлені навіть пацієнтам із діабетом.

5.Світова розповсюдженість.

Корпорація працює на п’яти континентах, в більш, ніж 100 країнах.

6.Наукова обґрунтованість і освітні проекти.

STRAUMANN GROUP тісно співпрацює з університетами, клініками, науково-дослідними інститутами та громадськістю, щоб підвищити стандарти лікування пацієнтів.

Обираючи продукти STRAUMANN GROUP, ви обираєте продукт на все життя

Імпланти STRAUMANN – це пожиттєва гарантія на вибір у будь-якій партнерській клініці світу.

  надіслати
  Ти з нами в instagram?

  Instagram