кнопка запису

Період вагітності – це час великих сподівань та безмежних очікувань! Перебуваючи в «цікавому стані», жінка починає активно цікавитись своїм здоров’ям – і недаремно, адже відтепер вона відповідальна не лише за своє самопочуття, але й за розвиток та стан своєї малечі.

Імунітет вагітної жінки ослаблений, вона переживає постійні фізіологічні та психологічні зміни, фізичні та емоційні переживання, тому слід бути особливо уважною та пильною до свого здоров’я, прислухатись до свого організму, вчитись розпізнавати сигнали тіла та вчасно реагувати на будь-які „тривожні дзвіночки”!

Важливу роль для здоров‘я організму майбутньої матері в цілому, та ротової порожнини зокрема, відіграє вчасна профілактика. Саме регулярний огляд у стоматолога позбавить вас від неприємних сюрпризів та зайвих клопотів у вигляді лікарських втручань, стоматологічних процедур та тривалого лікування. Профілактичний огляд та коротка консультація у вашого лікаря до, під час і після вагітності гарантує здоров’я ваших зубів та ясен на першому, другому, третьому триместрі вашої першої, другої чи третьої вагітності. Діти – це наші квіти.

У випадку виникнення проблем з зубами, появі раптового болю, дискомфорту та інших симптом не можна зволікати з візитом до стоматолога! Навіть на перший погляд зовсім маленька і невинна дірочка може стати великою винуватицею серйозних проблем, адже дірки в зубах та карієс є джерелом інфекції в організмі.

Безпека лікування

Стоматологічна клініка РІКОТА  пропонує широкий спектр надання усіх необхідних медичних послуг для завтрашніх матусь. Ми гарантуємо надання вчасної та  кваліфікованої допомоги. Наші лікарі використовують виключно безпечні та перевірені знеболюючі, антисептичні, лікарські та медичні препарати. Висока компетентність та великий досвід наших лікарів дають змогу встановити точний та правильний діагноз без рентгену.

Отримавши радісну звістку, поспішіть поділитись нею зі своїм стоматологом.

    надіслати
    Ти з нами в instagram?

    Instagram