записатись онлайн

Про методику

Стоматологи усього світу сьогодні відмовляються від такого методу лікування. як знімне протезування (знімні протези). Він до кінця не вирішує ні естетичних, ні функціональних, ні психологічних проблем.  Незнімні конструкції на імплантах є альтернативою знімним протезам.

Що таке “незнімна конструкція на імплантах”? При повній відсутності зубів у пацієнта не обов`язково підкожен зуб встановлювати імплант. Технологія заснована на використанні сучасних титанових імплантів (у клініці РІКОТА ми використовуємо імпланти Straumann): зубний протез кріпиться за допомогою імплантатів, які вживлюються в щелепу. Мінімальна кількість імплантів – 4. Збільшення кількості імплантатів збільшує допустимо можливе навантаження на протези під час жування. Всього може встановлюватись до 8 імплантів на одну щелепу.

Протези на імплантатах є незнімними. Безпечно зняти їх може лише лікар-стоматолог в умовах клініки під час планового огляду. Більше того, такі протези є надзвичайно комфортними та виглядають, як власні зуби.

Історії пацієнтів:

Історії усмішок: Адам. “Все на 6”

Історії усмішок: Адам. "Все на 6"

Історії усмішок: Ігор. “Все на 6”, кісткова пластика.

Історії усмішок: Ігор. "Все на 6", кісткова пластика.

Історії усмішок: Лариса. “Все на 4”

Історії усмішок: Лариса. "Все на 4" на верхню щелепу

Історії усмішок: Ольга, “Все на 6” на дві щелепи

Історії усмішок: Ольга, "Все на 6" на дві щелепи

Переваги:

  • протез надійно зафіксований і не приносить дискомфорту, пов’язаного з одяганням або зніманням подібної конструкції;
  • комфортна та надійна фіксація дозволяє пацієнту швидко призвичаїтись до протезу на імплантатах;
  • він не впливає на смакові якості;
  • під протез, встановлений на імплантах, не забивається їжа;
  • пацієнт може не хвилюватись про будь-який дискомфорт, коли він посміхається;
  • специфіка встановлення протезу на імплантах дозволяє досягти рівномірного навантаження на імплантати, таким чином подовжуючи термін служби конструкції;
  • протез на імплантатах встановлюється значно швидше за класичні знімні протези.

Види конструкцій на імплантах у клініці РІКОТА:

"Все на чотирьох"
"Все на чотирьох"
"Все на шести"
"Все на шести"
"Все на восьми"
"Все на восьми"

Особливості у процесі лікування:

У випадках втрати кістки разом зі штучними зубами методики „Все на чотирьох”, “Все на шести”, “Все на восьми” дозволяють створити штучні ясна. Вони виготовляються зі спеціального композиту. Для виготовлення самого протезу на нижню або верхню щелепу використовуються  керамічні або композитні коронки.

Скільки часу займає встановлення конструкції на імплантах? Зняття зубних відбитків чи сканування та виготовлення тимчасового протезу відбувається за один день, якщо інтегровані імпланти мають високу первинну стабільність (тобто міцно закріпилися в кістці на момент операції). Тимчасова конструкція замінюється на постійну через 3‒6 місяців. Якщо ж первинна стабільність імплантатів не є достатньою, тимчасово фіксується знімний протез, який замінюється на постійний через 3‒6 місяців.

Технології та матеріали:

3D шаблони для імплантації
імпланти Straumann
одноетапна імплнатація
керамічні конструкції, виготовлені у власній зуботехнічній лабораторії
лікування у стані седації / медичного сну
кісткова пластика
синус-ліфтинг
-->

Історії пацієнтів:

Історії усмішок: Ольга, імплантація “Все та 6” та протезування на імплантах

Ольга, імплантація "Все та 6" та протезування на імплантах

Чому варто обрати клініку РІКОТА?

Працюємо із найякіснішими матеріалами. Клініка РІКОТА є золотим провайдером Straumann в Україні, швейцарських  імплантів із пожиттєвою гарантією та найвищими у світі показниками приживлення. Ми одними з перших в Україні почали застосовувати цифрові технології у  стоматології і є референс-клінікою компанії SIRONA, світового лідера цифрових технологій. Це дозволяє здійснювати імплантацію за найсучаснішими протоколами лікування: 3D-діагностика, виготовлення 3D-шаблонів для імплантів, CAD/CAM технології виготовлення індивідуальних абатментів та коронок. Клініка RIKOTA посіла перше місце у рейтингу кращих клінік України для зубної імплантації за версією “Dental Implants Friends” у рейтингу “BEST DENTAL IMPLANTS CLINIC RATING 2017”. Надаємо увесь спектр стоматологічних послуг, потрібних для зубної імплантації, в одній клініці  – від комп’ютерної томографії до власної зуботехнічної лабораторії, що економить Вам час, спрощує процес лікування та підвищує його якість.

Лікарі:

Андрій Володимирович Хомин

стоматолог-ортопед

Богдан Тарасович Маланій

стоматолог-ортопед

Олекса Іванович Томищ

стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, імплантолог

Руслан Іванович Музика

стоматолог-ортопед

Ціни:

Ціна протезу на верхню або нижню щелепу за вказаною методикою є індивідуальною. Вартість вираховується на основі одразу декількох чинників: наскільки втрачена кістка, які типи та яка кількість імплантів будуть використані, чи необхідною буде тимчасова конструкція, які коронки будуть використані для протезу і ін.

Детальний індивідуальний план лікування Ви можете отримати на консультації в  клініці РІКОТА. Для запису на прийом заповніть, будь ласка, форму нижче.

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть форму і наші менеджери зв`яжуться з Вами та узгодять усі деталі прийому

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99