кнопка запису

Про методику

Стоматологи всього світу сьогодні відмовляються від такого методу лікування, як знімне протезування (знімні протези). Він до кінця НЕ вирішує ні естетичних, ні функціональних, ні психологічних проблем. Незнімні конструкції на імплантатах є альтернативою знімних протезів.

Що таке “незнімна конструкція на імплантатах”? При повній відсутності зубів у пацієнта не обов’язково під кожен зуб встановлювати імплант. Технологія заснована на використанні сучасних титанових імплантів (в клініці РІКОТА ми використовуємо імпланти Straumann): зубний протез кріпиться за допомогою імплантатів, які імплантуються в щелепу. Мінімальна кількість імплантів – 4. Збільшення кількості імплантатів збільшує допустимо можливе навантаження на протези під час жування. Всього може встановлюватися до 8 імплантів на одну щелепу.

Протези на імплантатах є незнімними. Безпечно зняти їх може тільки лікар-стоматолог в умовах клініки під час планового огляду. Більше того, такі протези надзвичайно комфортні і виглядають, як власні зуби.

Історії пацієнтів:

Історії усмішок: Адам. “Все на 6”

Історії усмішок: Адам. "Все на 6"

Історії усмішок: Лариса. “Все на 4”

Історії усмішок: Лариса. "Все на 4" на верхню щелепу

Історії усмішок: Ольга, “Все на 6” на дві щелепи

Історії усмішок: Ольга, "Все на 6" на дві щелепи

Переваги:

  • протез надійно зафіксований і не приносить дискомфорту, пов’язаного з одяганням або зняттям конструкції;
  • комфортна і надійна фіксація дозволяє пацієнтові швидко звикнути до протезу на імплантатах;
  • він не впливає на смакові якості, під протез, встановлений на імплантатах,  не забивається їжа;
  • пацієнт може не хвилюватися про будь-який дискомфорт, коли він посміхається;
  • специфіка встановлення протезу на імплантах дозволяє досягти рівномірного навантаження на імпланти, таким чином продовжуючи термін служби конструкції;
  • протез на імплантах встановлюється значно швидше від класичних знімних протезів.

Види конструкцій на імплантах в клініці РІКОТА:

"Все на чотирьох"
"Все на чотирьох"
"Все на шести"
"Все на шести"
"Все на восьми"
"Все на восьми"

Особливості в процесі лікування:

У випадках втрати кістки разом з штучними зубами методики “Все на чотирьох”, “Все на шести”, “Все на восьми” дозволяють створити штучні ясна. Вони виготовляються зі спеціального композиту. Для виготовлення самого протеза на нижню або верхню щелепу використовуються керамічні або композитні коронки.

Скільки часу займає установка конструкції на імплантах? Зняття зубних відбитків або сканування та виготовлення тимчасового протеза відбувається за один день, якщо інтегровані імпланти мають високу первинну стабільність (тобто міцно закріпилися в кістки на момент операції). Тимчасова конструкція замінюється на постійну через 3-6 місяців. Якщо ж первинна стабільність імплантів не є достатньою, тимчасово фіксується знімний протез, який замінюється на постійний через 3-6 місяців.

Технології та матеріали:

3D-шаблони для імплантації
імпланти Straumann
одноетапна імплантація
керамічні конструкції, виготовлені у власній зуботехнічній лабораторії
лікування в стані седації
кісткова пластика
синус-ліфтинг

Історії посмішок:

Історії усмішок: Криштоф, імплантація “Все на 6”

Історії усмішок: Криштоф, імплантація "Все на 6"

Історії усмішок: Ігор. “Все на 6”, кісткова пластика

Історії усмішок: Ігор. "Все на 6", кісткова пластика

Історії усмішок: Ольга, імплантація “Все та 6” та протезування на імплантах

Ольга, імплантація "Все та 6" та протезування на імплантах

Чому варто обрати клініку RIKOTA?

  1. Працюємо з якісними матеріалами. Клініка РІКОТА є золотим провайдером Straumann в Україні, швейцарських імплантів з довічною гарантією і найвищими в світі показниками приживлення.
  2. Ми одними з перших в Україні почали застосовувати цифрові технології в стоматології і є референс-клінікою компанії SIRONA, світового лідера цифрових технологій.  Це дозволяє здійснювати імплантацію за найсучаснішими протоколами лікування: 3D-діагностика, виготовлення 3D-шаблонів для імплантів, CAD / CAM технології виготовлення індивідуальних абатментів і коронок.
  3. Клініка RIKOTA посіла перше місце в рейтингу кращих клінік України для зубної імплантації за версією “Dental Implants Friends” в рейтингу “BEST DENTAL IMPLANTS CLINIC RATING 2017”.
  4. Надаємо весь спектр стоматологічних послуг, необхідних для зубної імплантації, в одній клініці, економимо Ваш час, спрощуємо процес лікування і підвищуємо його якість.

Лікарі:

Назарій Романович Станько

стоматолог-хірург, імплантолог

Ціни

Ціна протеза на верхню або нижню щелепу за вказаною методикою є індивідуальною. Вартість розраховується на основі відразу декількох факторів: наскільки втрачена кістка, які типи і кількість імплантів будуть використані, чи необхідна буде тимчасова конструкція, які коронки будуть використані для протеза і ін.

Детальний індивідуальний план лікування Ви можете отримати на консультації в клініці RIKOTA. Для запису на прийом заповніть, будь ласка, форму нижче.

Запишіться на прийом онлайн

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.

записуйтеся онлайн

Телефонуйте нам

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram