Записаться на приём

Коротко про лікування каналів у клініці РІкОТА

Безтурботна, білосніжна посмішка – ознака привітності та гарного настрою. Наші зуби – це складний механізм, і для підтримки його у відмінному стані інколи доводиться лікувати те, що, здавалося б, не видно на перший погляд.

Необхідність лікування зубного каналу виникає у випадку розвитку інфекції в корені зуба. Інфекція проникає в канал через каріозну порожнину при несвоєчасному лікуванні карієсу. Саме тому цей процес можна вважати ускладненням карієсу.

Наші фахівці лікують канали у випадках, якщо:

пацієнту було проведе неякісне пломбування кореневих каналів у минулому, що не дало бажаного результату та призвело до поширення інфекції;

у деяких випадках – при підготовці до протезування.

Щоб зменшити ймовірність необхідності лікування каналів, потрібно вчасно лікувати карієс, ретельно чистити зуби, регулярно (один раз в півроку) проходити огляд та проводити гігієну ротової порожнини у стоматологічній клініці.

Лікарі:

Андрій Євгенійович Подгребельний

стоматолог-ендодонтист

Тарас Богданович Волошин

стоматолог-терапевт, ендодонтист

Ціни:

Ціна на лікування кореня зуба та пломбування каналів залежить від кількості каналів у зубі. Для отримання детальнішої інформації запишіться на огляд та індивідуальну консультацію до фахівців клініки РІКОТА.

Ціни:

Лікування каналів 1500 - 4500 грн

Хотите записаться на прием?

Заполните форму и наши менеджеры свяжутся с Вами и согласуют все детали приема

запишитесь онлайн

Звоните нам:

+38 093 170 39 99