получить консультацию онлайн

Преимущества безметалловых коронок:

Мы уважаем наших пациентов и не используем устаревших методик, таких как металокерамические коронки. Безметалловые коронки выглядят максимально естественно. Причина такой естественности кроется в отсутствии металлического каркаса, благодаря чему безметалловые керамические коронки безупречно имитируют цвет, текстуру и прозрачность натуральной зубной эмали.

Преимущества керамических коронок на зубы. Кроме, несомненно, идеального внешнего вида, безметалловые керамические коронки имеют другие весомые преимущества:

  • безметалловая керамика гораздо быстрее изготавливается и в несложных случаях установить новый зуб можно даже за 1 день;
  • при установлении керамической коронки естественные зубы спиливаются (препарируются) значительно меньше, чем при установке металлокерамической;
  • для керамических коронок используют метод адгезивной фиксации, который в несколько раз прочнее цементной фиксации;
  • зубная керамика не закрашивает десны и является устойчивой к воздействию красителей, а использование именно керамических зубов снижает риск возникновения воспалительных процессов под коронками.

Технология изготовления безметалловых коронок:

Для изготовления безметалловой керамики клиника РИКОТА использует уникальную цифровую 3D-технологию CEREC. Она позволяет не делать отпечатков зубов. Фактически, Вам достаточно одного-двух визитов к стоматологу, чтобы получить идеальную улыбку. Цифровая технология позволяет изготовить безметалловую керамическую коронку из цельного куска керамики и придать ей идеальный размер, форму, текстуру и цвет.

Види коронок в клініці RIKOTA:

  1. Коронка з оксиду цирконію.
  2. Коронка Cerec®: e.max.

Обидва види є естетичними та міцними. У кожному клінічному випадку – стоматолог-ортопед підбере найкращий варіант, який ідеально відновить форму та функціональність вашого зуба.

Безметалловая коронка. Цена.

Оплачивая стоимость керамической коронки, Вы выбираете быстрый, длительный и максимально эстетический результат Вашего лечения.

Міфи про коронки:

1Коронки – тільки для людей похилого віку.

Розуміємо, що такі помилкові асоціації виникають з дитинства, коли бабусі або дідусі ходили з протезами або одиничними, не дуже якісно виготовленими, коронками. Сьогодні безметалева коронка – це високо естетична реставрація, яку людина в звичайних умовах не відрізнить від зуба, а визначити це зможе тільки стоматолог в кабінеті після огляду.

2Встановлення коронок – це боляче.

Будь-яка процедура в клініці RIKOTA – це перш за все комфорт для пацієнта. Ми проводимо як місцеву анестезію, так і надаємо можливість пройти все лікування в стані медикаментозного сну (седації). Також, турбота і піклування за пацієнтами – це одне з першочергових завдань перед адміністративним персоналом: ви завжди отримаєте рекомендації, вас попередять як проходитиме реабілітаційний період, а ще – обов’язково зателефонують і поцікавляться, як ваше самопочуття і передадуть інформацію лікарю. Якщо у вас виникають якісь запитання – ми на зв’язку практично 24/7 і завжди готові допомогти.

3Ставити коронки – це дорого.

Ціна встановлення коронок на зуби дійсно вища, ніж, наприклад, пломбування зубів. Але саме така вартість дозволяє нам гарантувати якісні процеси і кінцевий результат, а ще надійність не тільки протягом гарантійного терміну, а і терміну служби – 7-10 років. Якщо розбити вартість безметалевої коронки на місяці протягом 10 років (терміну служби) – отримаємо менше 100 гривень, а цінність від якісно встановленої коронки ви отримуєте значно вищу.

Лікарі:

Стоматолог Олег Игоревич Казнох

стоматолог-ортопед

Богдан Тарасович Маланий

стоматолог-ортопед

Руслан Иванович Музыка

стоматолог-ортопед

Запишитесь на онлайн консультацию с врачом клиники RIKOTA

Заполните, пожалуйста, форму. Мы свяжемся с Вами и согласуем все детали онлайн консультации.

запишитесь на онлайн консультацию

Звоните нам

+38 093 170 39 99

Ціна коронки у клініці RIKOTA

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування. Ціна залежить від виду безметалевої коронки. Оплачуйте одразу або частинами до 6 місяців з картками ПриватБанк чи MONOBANK.

Відновлення анатомічної форми та функції зуба за допомогою коронки з оксиду цирконію чи e.max CAD Cerec®: виготовлення цифровим методом у власній лабораторії R-Lab + препарування + фіксація + пришліфування (за потреби) + використання кофердаму + застосування OptraGate + робота у 4 руки + гарантія2-3 візити9 300 - 12 000 uah

Гарантія та термін служби

Клініка RIKOTA несе гарантійні зобов’язання перед своїми пацієнтами. На коронки ми надаємо гарантію 24 місяці. Але це зовсім не означає, що через 2 роки з конструкцією щось трапиться. Висока якість матеріалів і точність під час встановлення – запорука того, що коронка, виготовлена в цифровій лабораторії клініки RIKOTA, прослужить вам від 10 років.

Завжди важливо виконувати рекомендації лікаря після, зокрема, і після встановлення ортопедичної конструкції (коронки):

  1. дотримуватися правил ретельної гігієни ротової порожнини;
  2. бути обережними при вживанні твердої їжі;
  3. проводити професійну гігієну зубів кожних 3-6 місяців (індивідуально у кожному клінічному випадку).
Ти з нами в instagram?

Instagram