Эстетическая стоматология

Відбілювання зубів

Записаться на прием

Безопасная голливудская улыбка

Завдання естетичної стоматології – покращення зовнішнього вигляду Вашої посмішки. Допоможуть Вам у цьому стоматологи-терапевти, хірурги, ортопеди, ортодонти і гігієністи, адже, у кожній з цих спеціальностей є свої складові естетичної стоматології. Розрізняємо відбілювання зубів: в домашніх умовах і офісне (в стоматологічному кабінеті), яке добре усуває зубний камінь і наліт, при цьому не шкодить емалі.

А как сейчас отбеливают зубы?

Якщо варіант «зроби сам» не для Вас, то стоматологічна клініка «Рікота» пропонує ефективне та швидке відбілювання системою BEYOND – 2 години в кріслі стоматолога = миттєвий та довготривалий результат! BEYOND — це спеціально розроблена лампа та гель з унікальною відбілюючою формулою, які забезпечують зразкові результати відбілювання зубів та насичують тканини зуба іонами кальцію.

Есть ли противопоказания к изменению цвета эмали с помощью современных технологий?

Відбілювання можливо здійснити і в домашніх умовах. Для цього використовують спеціальні прозорі капи, які виготовляють індивідуально для Вашого зубного ряду. Після консультації та короткого інструктажу з лікарем, пацієнт отримує свого роду домашнє завдання, обов’язкове для щоденного виконання – одягати капи. Ідеальних людей не існує, але існують люди з ідеальними посмішками!

Отбеливание зубов. Цены.

  • Отбеливание в стоматологии (офисное)

    5500.00 ₴
  • Отбеливание зубов в домашних условиях

    2100.00 ₴