получить консультацию онлайн

Усмішка, яка подобається пацієнтам:

 1. змінює погляд на життя і на себе;
 2. додає впевненості;
 3. стає рушієм над роздумами про нові можливості та покращення способу життя.

Це висновки наших пацієнтів, які «отримують» в клініці RIKOTA «нові усмішки».

Далі в статті детальніше розповімо, як з цим пов’язана антивікова стоматологія і що це таке.

Що зупиняє процес старіння усмішки: стоматологія проти косметології

Сьогодні активно розвивається та пропагується натуральність у всьому, а також підхід, який полягає в «прийнятті себе», в любові до себе в будь-якому віці або стані. І він нам теж імпонує, тому що водночас передбачає дбайливе ставлення до стану свого здоров’я й, відповідно, до зовнішнього вигляду.

То як з цим всім пов’язана стоматологія?

Якщо говорити про збереження або відновлення молодості, то, перш за все, усі подумають про косметологічні процедури чи хірургічну косметологію.

Дійсно, потрапивши до такого фахівця, на певний час можна зупинити процеси старіння, отримати бажаний результат. Але тільки на досить короткий період. В той час як професійно виконане стоматологічне лікування зберігає свіжість обличчя на довші роки, аніж косметологічні процедури.

Антивікова стоматологія вирішує велику кількість проблем, серед яких не лише естетичні (колір чи форма зубів), а й вирішення наслідків втрати кісткової тканини, стирання зубів тощо.

Як старіє усмішка?

Ось базові симптоми старіння усмішки:

 • Пожовтіння зубів.

Незважаючи на те, як добре ви доглядаєте за своїми зубами, з часом зуби будуть неминуче жовтіти. Річ у тому, що верхній шар емалі стирається, оголюючи дентин, який якраз і має жовтуватий відтінок.

 • Різна довжина зубів, щілини й відколи.

Зуби схильні сточуватися. У кожного це відбувається індивідуально та у різний час. У будь-якому випадку з віком зуби сточуються сильніше. В результаті вони стають більш чутливими, зубний ряд приймає неправильну форму, змінюється прикус. Як підсумок – поява зморшок і так званих обвислих щік.

 • Неправильний прикус.

Неправильний прикус може привести як до естетичних проблем, так і проблем зі здоров’ям (у тому числі головні болі і навіть проблеми з хребтом). З віком всі ці проблеми посилюються.

 • Втрата зубів.
 • Необхідність заміни старих реставрацій (коронок, вкладок).

Через усі ці симптоми не лише страждає привабливість усмішки, а й вигляд обличчя у цілому: лицьові м’язи втрачають тонус, на шиї та навколо рота з’являються зморшки, і навіть змінюється форма обличчя внаслідок зміни прикусу.

Докорінно мінімізувати ці проблеми може Anti-Age (антивікова) стоматологія.

Що під силу Anti-age стоматології?

За допомогою стоматологічних процедур можна змінити структурний каркас обличчя, зокрема щелепу, зуби і їх положення. Стоматологія Anti-Age дозволяє розгладити зморшки не тільки навколо рота, а й впливає на м’язи, розташовані на передній і задній поверхні шиї. Завдяки цьому підтягується підборіддя, а з задньої частини шиї знімається напруга, яка часто викликає головний біль.

Варто звернути увагу – ефект впливу на мімічну мускулатуру обличчя за допомогою стоматологічних процедур не моментальний. Форма обличчя змінюється відразу, але м’язам необхідно «зрозуміти», що форма змінилася. Згодом м’язи пристосовуються і підганяються, розгладжуючи зморшки.

 

Методи Anti-age стоматології:

 

 • Візуальне збільшення різців верхньої щелепи

Падіння тонусу лицьових м’язів поступово призводить до опускання верхньої губи і робить зуби вгорі практично непомітними (це найсильніший віковий маркер). Щоб усунути цей ефект, потрібно звернутися до ортодонта для їх переміщення і до терапевта для реставрації.

Спільна робота стоматологів клініки RIKOTA – це гарантія того, що наші пацієнти отримують не тільки бажаний результат, а і того, що жодна проблема не залишиться не поміченою.

 

 • Вирівнювання зубів і виправлення прикусу

Неправильна форма зубів і прикусу впливає на лицьову мускулатуру, внаслідок чого шкіра втрачає тонус і з’являються зморшки. Виправити прикус допомагають брекет-системи або елайнери.

В клініці RIKOTA ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг з вирівнювання зубів. Нашим пацієнтам доступні різні види брекет-систем:

 • металеві (найпопулярніші брекети серед пацієнтів вже протягом багатьох років);
 • комбіновані (на зуби, які знаходяться в зоні посмішки, встановлюють керамічні брекети, а на решту – металеві);
 • лінгвальні (фіксуються на внутрішній стороні зубного ряду, абсолютно непомітні для оточення);
 • самолігатурні (дозволяють зекономити час пацієнта, оскільки часовий проміжок між корекціями – довший)
 • керамічні (найестетичніші та найменш помітні серед зовнішніх брекетів).

Для пацієнтів, які хочуть отримати красиву усмішку і зробити цей процес взагалі непомітним для інших, ми виготовляємо елайнери – індивідуальні знімні прозорі капи на зуби. Кожен клінічний випадок індивідуальний – тому наші стоматологи-ортодонти проводять ретельну діагностику, щоб знайти найефективніший варіант лікування для пацієнта.

 

Детальніше тут

 

Детальніше тут

 

 • Лікування емалі (нерівностей, відколів, стирання, тріщин)

Відновлення анатомічної форми зуба відбувається за допомогою реставрацій або вінірів. Для кожного індивідуального випадку наші фахівці підбирають найкращий варіант залежно від запиту і побажань пацієнта.

 

 • Відбілювання зубів

Для відновлення натурального відтінку проводимо професійне відбілювання зубів. Для цього ми використовуємо систему Fläsh®, яка є гарантією отримання білосніжної посмішки. Це не тільки правильне преміум-відбілювання, а і турботлива система, яку ми сформували для наших пацієнтів. Адже Ви отримуєте не тільки результат, а і систему догляду після процедури: олія з вітаміном Е, спеціальна зубна паста для домашнього догляду, що якнайдовше зберігає результат відбілювання, та мус для ремінералізації зубів.

Як Anti-Age стоматологія може розв’язати проблеми зі сном?

Коли зуби починають стиратися, наш прикус починає зміщуватися. Нове розташування зубів безпосередньо впливає і на розташування щелеп, зменшуючи дихальні шляхи. А це, у свою чергу, призводить до затрудненого дихання під час сну. Звідси – постійні прокидання вночі, а також дихання ротом, яке викликає хропіння. Часто пацієнти схильні трактувати ці проблеми як природні побічні ефекти старіння. Проте стоматологія може ці проблеми вирішити.

Які результати можна отримати за допомогою Anti-Age стоматології?

Найважливіший результат Anti-Age стоматології криється в самій назві – наші пацієнти зазначають, що виглядають на 7-10 років молодшими. При правильному Anti-Age стоматологічному лікуванні :

 • зменшується кількість зморшок;
 • губи стають повнішими;
 • вирішуються проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом;
 • контур обличчя стає чіткішим.

Вирішення ряду стоматологічних проблем може усунути або перешкодити виникненню вікових змін на обличчі. Тому антивіковий догляд повинен розпочинатися в кріслі у стоматолога, і лише після вирішення проблем із зубо-щелепною системою за потреби продовжуватися за допомогою косметологічних процедур. Власне Така синергія двох взаємопов’язаних наук може дати стійкий, відчутний і довготривалий результат.

  отправить
  Ти з нами в instagram?

  Instagram