кнопка запису

Як зберегти здорові зуби?

Зазвичай поради для тих, хто хоче мати білосніжну та виразну усмішку, міцні зуби та здорові ясна, нагадують «чорний список» – такий собі перелік всіх можливих «НЕ» – речі, які НЕ слід робити, продукти, які НЕ варто вживати, напої, які НЕ слід вживати. Ми ж в свою чергу вирішили зробити зовсім навпаки – замість ряду табу та заборон потішити Вас списком речей, які ТАК легко виконувати та продуктів, якими ТАК приємно смакувати і які в комплексі гарантуватимуть Вам здорові зуби.

Гігієна і профілактика зубів

Профілактика стоматологічних захворювань, як правило, включає в себе дві складові: щоденна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах та регулярний медичний огляд в стоматологічному кабінеті.

Професійна гігієна порожнини рота як один з ключових компонентів профілактики стоматологічних захворювань повинна проводитись двічі на рік. Головна умова ефективності цієї профілактики – індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Захист від карієсу

Ми розробили програму профілактики карієсу, з якою Ви можете ознайомитися на огляді у лікаря. Здорові зуби – це можливість отримати максимальну насолоду від Ваших улюблених страв, відчути всю палітру смаків та зробити кожну трапезу маленьким і приємним святом.

    надіслати
    Ти з нами в instagram?

    Instagram