zapisać się online

Переваги безметалевих коронок

Ми поважаємо наших пацієнтів та не використовуємо застарілих методик, таких як металокераічні коронки.  Безметалеві коронки виглядають максимально природно. Причина такої природності криється у відсутності металевого каркасу, завдяки чому безметалеві керамічні коронки бездоганно імітують колір, текстуру і прозорість натуральної зубної емалі.

Переваги керамічних коронок на зуби. Окрім, безсумнівно, ідеального зовнішнього вигляду, безметалеві керамічні коронки мають інші вагомі переваги:

  • безметалева кераміка набагато швидше виготовляється, і при нескладних випадках встановити новий зуб можна навіть за 1 день;
  • при встановленні керамічної коронки природні зуби спилюються (препаруються) значно менше, ніж при встановленні металокерамічної;
  • для керамічних коронок використовують метод адгезивної фіксації, який у кілька разів міцніший за цементну фіксацію;
  • зубна кераміка не зафарбовує ясна та є стійкою до впливу барвників. А використання саме керамічних зубів знижує ризик виникнення запальних процесів під коронками.

Технологія виготовлення безметалевих коронок:

Для виготовлення безметалевої кераміки клініка РІКОТА використовує унікальну цифрову 3D-технологію CEREC. Вона дозволяє не робити відбитків зубів. Фактично, вам достатньо одного-двох візитів до стоматолога, щоб отримати ідеальну усмішку. Цифрова технологія дозволяє виготовити безметалеву керамічну коронку з цільного шматка кераміки і надати їй ідеального розміру, форми, текстури та кольору.

Лікарі:

Oleg Kaznokh

стоматолог-ортопед

Bogdan Malaniy

protetyk stomatologiczny

Ruslan Muzyka

protetyk stomatologiczny

Oleksa Tomyshch

implantolog, chirurg stomatolog

Безметалева коронка. Ціна.

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування.

Chcesz zarejestrować się na przyjęcie?

Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

zarejestrować się online

Zadzwoń do nas pod numer telefonu

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram