zapisać się online

Переваги безметалевих коронок

Ми поважаємо наших пацієнтів та не використовуємо застарілих методик, таких як металокераічні коронки.  Безметалеві коронки виглядають максимально природно. Причина такої природності криється у відсутності металевого каркасу, завдяки чому безметалеві керамічні коронки бездоганно імітують колір, текстуру і прозорість натуральної зубної емалі.

Переваги керамічних коронок на зуби. Окрім, безсумнівно, ідеального зовнішнього вигляду, безметалеві керамічні коронки мають інші вагомі переваги:

  • безметалева кераміка набагато швидше виготовляється, і при нескладних випадках встановити новий зуб можна навіть за 1 день;
  • при встановленні керамічної коронки природні зуби спилюються (препаруються) значно менше, ніж при встановленні металокерамічної;
  • для керамічних коронок використовують метод адгезивної фіксації, який у кілька разів міцніший за цементну фіксацію;
  • зубна кераміка не зафарбовує ясна та є стійкою до впливу барвників. А використання саме керамічних зубів знижує ризик виникнення запальних процесів під коронками.

Технологія виготовлення безметалевих коронок:

Для виготовлення безметалевої кераміки клініка РІКОТА використовує унікальну цифрову 3D-технологію CEREC. Вона дозволяє не робити відбитків зубів. Фактично, вам достатньо одного-двох візитів до стоматолога, щоб отримати ідеальну усмішку. Цифрова технологія дозволяє виготовити безметалеву керамічну коронку з цільного шматка кераміки і надати їй ідеального розміру, форми, текстури та кольору.

Види коронок в клініці RIKOTA:

  1. Коронка з оксиду цирконію.
  2. Коронка Cerec®: e.max.

Обидва види є естетичними та міцними. У кожному клінічному випадку – стоматолог-ортопед підбере найкращий варіант, який ідеально відновить форму та функціональність вашого зуба.

Безметалева коронка. Ціна.

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування.

Міфи про коронки:

1Коронки – тільки для людей похилого віку.

Розуміємо, що такі помилкові асоціації виникають з дитинства, коли бабусі або дідусі ходили з протезами або одиничними, не дуже якісно виготовленими, коронками. Сьогодні безметалева коронка – це високо естетична реставрація, яку людина в звичайних умовах не відрізнить від зуба, а визначити це зможе тільки стоматолог в кабінеті після огляду.

2Встановлення коронок – це боляче.

Будь-яка процедура в клініці RIKOTA – це перш за все комфорт для пацієнта. Ми проводимо як місцеву анестезію, так і надаємо можливість пройти все лікування в стані медикаментозного сну (седації). Також, турбота і піклування за пацієнтами – це одне з першочергових завдань перед адміністративним персоналом: ви завжди отримаєте рекомендації, вас попередять як проходитиме реабілітаційний період, а ще – обов’язково зателефонують і поцікавляться, як ваше самопочуття і передадуть інформацію лікарю. Якщо у вас виникають якісь запитання – ми на зв’язку практично 24/7 і завжди готові допомогти.

3Ставити коронки – це дорого.

Ціна встановлення коронок на зуби дійсно вища, ніж, наприклад, пломбування зубів. Але саме така вартість дозволяє нам гарантувати якісні процеси і кінцевий результат, а ще надійність не тільки протягом гарантійного терміну, а і терміну служби – 7-10 років. Якщо розбити вартість безметалевої коронки на місяці протягом 10 років (терміну служби) – отримаємо менше 100 гривень, а цінність від якісно встановленої коронки ви отримуєте значно вищу.

Лікарі:

Oleg Kaznokh

стоматолог-ортопед

Bogdan Malaniy

protetyk stomatologiczny

Ruslan Muzyka

protetyk stomatologiczny

Chcesz zarejestrować się na przyjęcie?

Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

zarejestrować się online

Zadzwoń do nas pod numer telefonu

+38 093 170 39 99

Ціна коронки у клініці RIKOTA

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування. Ціна залежить від виду безметалевої коронки. Оплачуйте одразу або частинами до 6 місяців з картками ПриватБанк чи MONOBANK.

Відновлення анатомічної форми та функції зуба за допомогою коронки з оксиду цирконію чи e.max CAD Cerec®: виготовлення цифровим методом у власній лабораторії R-Lab + препарування + фіксація + пришліфування (за потреби) + використання кофердаму + застосування OptraGate + робота у 4 руки + гарантія2-3 візити9 300 - 12 000 uah

Гарантія та термін служби

Клініка RIKOTA несе гарантійні зобов’язання перед своїми пацієнтами. На коронки ми надаємо гарантію 24 місяці. Але це зовсім не означає, що через 2 роки з конструкцією щось трапиться. Висока якість матеріалів і точність під час встановлення – запорука того, що коронка, виготовлена в цифровій лабораторії клініки RIKOTA, прослужить вам від 10 років.

Завжди важливо виконувати рекомендації лікаря після, зокрема, і після встановлення ортопедичної конструкції (коронки):

  1. дотримуватися правил ретельної гігієни ротової порожнини;
  2. бути обережними при вживанні твердої їжі;
  3. проводити професійну гігієну зубів кожних 3-6 місяців (індивідуально у кожному клінічному випадку).
Ти з нами в instagram?

Instagram