Естетична стоматологія

Відбілювання зубів

Записатися на прийом

Естетична стоматологія: орієнтир на красу!

Завдання естетичної стоматології – покращення зовнішнього вигляду Вашої посмішки. Допоможуть Вам у цьому стоматологи-терапевти, хірурги, ортопеди, ортодонти і гігієністи, адже, у кожній з цих спеціальностей є свої складові естетичної стоматології. Розрізняємо відбілювання зубів: в домашніх умовах і офісне (в стоматологічному кабінеті), яке добре усуває зубний камінь і наліт, при цьому не шкодить емалі.

Відбілювання зі швидкістю світла

Якщо варіант «зроби сам» не для Вас, то стоматологічна клініка «Рікота» пропонує ефективне та швидке відбілювання системою BEYOND – 2 години в кріслі стоматолога = миттєвий та довготривалий результат! BEYOND – це спеціально розроблена лампа та гель з унікальною відбілюючою формулою, які забезпечують зразкові результати відбілювання зубів та насичують тканини зуба іонами кальцію.

Home-made відбілювання

Відбілювання можливо здійснити і в домашніх умовах. Для цього використовують спеціальні прозорі капи, які виготовляють індивідуально для Вашого зубного ряду. Після консультації та короткого інструктажу з лікарем, пацієнт отримує свого роду домашнє завдання, обов’язкове для щоденного виконання – одягати капи. Ідеальних людей не існує, але існують люди з ідеальними посмішками!

Відбілювання зубів. Ціни.

  • Відбілювання в стоматології (офісне)

    5500.00 ₴
  • Відбілювання зубів в домашніх умовах

    2100.00 ₴