Протезування

Протезування

Записатися на прийом

Протезування як ключ до вирішення проблеми

Деякі проблеми зі здоров’ям зубів здаються складними, надскладними, і такими, що не підлягають вирішенню. Та це лишень на перший погляд, насправді ж будь-яку проблему можна успішно вирішити – і тоді, коли Ваш зуб болить, «ниє», і хворіє, і тоді, коли зуба немає взагалі. Немає зуба – немає проблеми, скажете Ви? Ця думка цілком хибна, адже відсутність в зубному ряді бодай одного зуба спричиняє ряд ускладнень, серед яких нерівномірний розподіл навантаження на кістку, зміна прикусу, деформація рис обличчя, і навіть патологія щелепного суглобу.

Ортопедична стоматологія – це один з розділів медицини, який вивчає порушення цілісності та функцій зубів і щелеп, їх діагностику та розробку методів профілактики та лікування шляхом протезування.

Цікавим є історичний факт, що зубне протезування застосовувалось ще в глибоку давнину. При розкопках стародавніх міст знаходять штучні зуби, зроблені з кісток тварин, а також зуби прикріплені до сусідніх за допомогою золотого або срібного дроту. У Стародавньому Римі виготовленням зубних протезів займались ювеліри та ремісники, а в сучасному Львові ремесло протезування опанували лікарі – ортопеди стоматологічної клініки «Рікота», які виконують свою роботу з ювелірною майстерністю.

Наша клініка пропонує різні варіанти часткового і повного відновлення пошкоджених або втрачених зубів. Протезування є цілком безпечним для цілісності здорового зуба, розташованого поруч.

Можливі варіанти протезування

Існує декілька варіантів протезування:

  • безметалеве (для кращої біосумісності та естетичної досконалості).
  • традиційне (металокераміка) – найбільш поширений варіант відновлення пошкодженого зуба;

Одним з видів протезування при частковому руйнуванні чи ушкодженні зуба є вкладка – це прототип пломби, який виготовляється у зубо-технічній лабораторії з надійного та якісного матеріалу. Звичайні пломби за терміном своєї експлуатації та зовнішнім виглядом значно поступаються таким вкладкам.

До ключових методів сучасного протезування можемо заслужено й впевнено додати протезування за допомогою вінірів. Вініри – це мікропротези, які є прекрасним способом стоматологічної реставрації; фіксуються на передню стінку зуба і дозволяють отримати ідеальну естетику зубів, а це їх бездоганна форма та білосніжний колір.

Нове у світі протезування

Для наших найвибагливіших пацієнтів, які ведуть активний спосіб життя та цінують свій час, ми пропонуємо унікальне ноу-хау – методику “3D’’ протезування CEREC. Це відмова від будь-яких тимчасових конструкцій та зняття відбитків. Одного візиту до стоматолога достатньо аби отримати ідеальну за розміром, формою та кольором Вашого зубного ряду коронку, вкладку або вінір.

Гарантією надійного протезування в нашій клініці є комбінація чинників: досвідчений лікар + кваліфікований зубний технік + сучасне устаткування + задоволений пацієнт = знак якості стоматологічної клініки «Рікота»!

Ціни на протезування й ортопедію

  • Вкладка INLAY/ONLAY керамічна

    від 6900.00 ₴
  • Коронка безметалева

    від 7500.00 ₴