Ортодонтія. Брекет-системи

Записатися на прийом

Ортодонтія: краще пізно, ніж ніколи

Контент сучасних модних глянців повен фешн-лексики: new look, must have, top brand, hot collection – одні витісняють інші, наступні приходять на зміну попереднім, та незмінним наймоднішим аксесуаром залишається посмішка. Вона завжди прикрашає, додає шарму, довершує Ваш образ та без перебільшення відкриває нові горизонти. Якщо раптом сьогодні Ви ще не готові до дефіле своєї посмішки, то сучасні брекет-системи допоможуть в цьому, а наші стоматологи, як провідні імідж-мейкери максимально
сприятимуть.

Важливість правильного прикусу

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Багато людей мають такі порушення, та часто вдають, що не помічають їх. Правильний прикус має не лише велику естетичну цінність, але й функціональну – гальмує розвиток різних захворювань, патологій та дефектів зубів, щелеп і ротової порожнини в цілому. Нерівне розташування зубів та їхнє скупчення створюють дискомфорт для щоденних гігієнічних процедур, як наслідок – захворювання зубів, ясен та пародонтит. Неправильний прикус – це перш за все не тільки недосконалий зовнішній вигляд, але й одна з причин передчасного стирання зубів та виникнення захворювань всієї зубо-щелепної системи. Та зробити Ваш зубний ряд рівним, прикус правильним, а цим і досягти красивих пропорцій обличчя можна за допомогою встановлення сучасних брекет-систем.

Розмаїття брекет-систем

Стоматологічна клініка «Рікота» пропонує Вам широкий вибір брекет-систем:

 • Лінгвальна брекет-система – найсучасніша та найефективніша система лікування прикусу; встановлюється з внутрішньої сторони зубного ряду, що робить її невидимою.
 • Самолігатурні брекет-системи, з можливістю самостійного корегування вдома, для максимальної економії Вашого часу.
 • Керамічні, найестетичніші та найменш помітні серед зовнішніх брекетів;
 • Комбіновані брекет-системи, на передні зуби встановлюють керамічні, а на решту – металеві замочки;
 • Металеві брекет-системи, залишаються традиційно популярними впродовж багатьох років;

Якщо зволікаєте з візитом до ортодонта, то поспішіть до нього за порцією краси!!

Ціни на Ортодонтію

  Брекет-система ( 1 щелепа)
  • 12900.00

   Металева

  • 16500.00

   Комбінована (6 прозорих+4 металевих)

  • 19000.00

   Керамічна

  • 30000.00

   Самолігатурна