Імплантація

Імплантація

Доступне рішення для беззубих щелеп

Записатися на прийом

Доступне рішення для беззубих щелеп

«Беззубе» життя не може бути безпроблемним чи безхмарним, радше навпаки, воно є беземоційним та безбарвним. Наповнити його палітрами насичених смаків може нова інноваційна методика дентальної імплантації «Все на чотирьох».  Суть даної методики полягає у мінімальній кількості імплантів – у верхню або нижню щелепу встановлюють усього чотири імпланти. Незнімний протез надійно фіксується на імплантах за допомогою спеціальних гвинтиків, то ж зуби не випадають, не хитаються, не болять і не псуються. Найбільшою перевагою є відсутність відчуття “важкості” у Вашій ротовій порожнині, зуби не здаються зайвим чужорідним тілом, а легко «приживаються», не створюючи Вам жодного дискомфорту!

Які існують етапи лікування за даною методикою?

  • Підготовка до хірургічного втручання: анамнез пацієнта, аналіз його панорамного рентгензнімку, складання детального плану лікування, призначення необхідних аналізів, призначення дати втручання.
  • Встановлення імплантів триває близько 1-3 годин під загальною седацією (загальним знечуленням). Поряд з лікарем біля Вас постійно знаходиться анестезіолог, який контролює увесь процес знечулення. Загальна седація призначається для більшого Вашого комфорту під час операції.
  • Після встановлення імплантів необхідний час для їхнього повного приживлення. Як правило, це близько 3-6 місяців. По закінченню цього терміну, встановлюється формувачі ясен та абатменти, на які і фіксується незнімний зубний протез.

Основними перевагами протезування за технологією «Все на чотирьох» є надійна фіксація протезів та доступна вартість завдяки встановленню лише чотирьох імплантів.