Імплантація

Імплантація

Записатися на прийом

Сьогоднішня імплантація – це нове обличчя вчорашнього протезування!

Світ не стоїть на місці, Земля обертається і ми разом з нею. На зміну чорно-білому кіно прийшло кольорове, музичні платівки замінили аудіодисками, навіть готівку поступово витісняють зручні й компактні платіжні картки. Галузь стоматології динамічно розвивається – змінюються методи, підходи та способи лікування. Ті, що донедавна вважались незмінною класикою, вже сьогодні значно поступаються новішим, більш дієвим, прогресивнішим, ефективнішим та надійнішим варіантам. Сучасна стоматологія теж переживає еру змін, винаходів, новинок та нововведень.

В чому полягає зубна імплантація?

Якщо з певних причин Ви втратили зуб і в зубному ряді з’явилось порожнє місце, його необхідно замінити, в іншому випадку Вам не уникнути негативних наслідків для здоров’я – це і погіршення загального стану ротової порожнини, і нерівномірний перерозподіл жувального навантаження, зміна чи деформація прикусу, біль та дискомфорт. Альтернативою є імплантація зубів. Ця технологія уможливлює повне відновлення одного або кількох зубів. Процедура передбачає встановлення на місці втраченого зуба титанового імпланта, дубліката або штучного кореня, що складається з титанового штифта (гвинтика), що встановлюється в кістку щелепи та коронки, яка є копією втраченого зуба. Імплант виготовляється з титану – металу з високою біологічною сумісністю. Титан добре сприймається організмом, виключаючи можливість відторгнення та ускладнення.

Переваги імплантації

Ключова перевага імплантації – відсутність потреби «спилювання» здорових зубів для виготовлення мостоподібного протезу , жертвувати здоровим сусіднім зубом не потрібно! Адже, якщо Ваш старий велосипед перебуває в загальному хорошому стані, то досвідчений і мудрий механік запропонує замінити пошкоджене колесо, а не одразу купувати новий. Додатковим бонусом імплантації є естетична та психологічна складові – Вам не доведеться носити знімні протези , які створюють зовнішній та внутрішній дискомфорт.

Чому саме ми?

Стоматологічна клініка «Рікота» пропонує фахову консультацію, детальний аналіз клінічної ситуації пацієнта, складання плану лікування, безпосередньо імплантацію (видалення неспроможних зубів та встановлення імпланту), примірку майбутньої конструкції та протезування. Крок до імплантації – рішення не просте, та завітавши до нашої клініки, залиште усі свої страхи, сумніви та побоювання позаду, впевнено крокуйте вперед до кабінету, зручно влаштовуйтесь у м’якому кріслі і довіртеся професіоналам, бо ми розпочинаємо… Стовідсотково позитивний результат кожної імплантації – наш обов’язок і Ваша перевага.

Імпланти зубів. Ціна.

  • Імплант

    від 17500.00 ₴

Ціни на дану послугу вимагають уточнення, скористайтеся будь ласка, формою зворотнього зв’язку нижче, або зателефонуйте за номером тел.: +38 (093) 170 30 99.

Ціни на інші послуги