Дивись у корінь

Щира, легка й відверта білосніжна посмішка демонструє нашу привітність та доброзичливість; це ознака хорошого настрою та позитивних емоцій. Здавалося б невимушена посмішка – це так просто, та насправді за її завісою криється цілий складний механізм на зразок конструктора, де кожен окремий зуб – важливий пазл, без якого неможливо скласти загальну картинку смайлика.

Зуби – це не тільки їхня зовнішня біла оболонка, а й кровоносні судини та нервові закінчення, заховані глибоко всередині, тому в терапевтичній стоматології виокремлено цілий розділ ендодонтії, який висвітлює лікувальні втручання, методику та техніку маніпуляцій в порожнині зуба і кореневих каналах.

Лікування та пломбування кореневих каналів

Найбільш поширеною проблемою в практиці стоматолога є карієс, його лікування та усунення наслідків ураження карієсом.

Карієс – це руйнування тканини зуба, в результаті якого утворюється порожнина («дірка») і за відсутності належного та своєчасного лікування він може зруйнувати Ваш зуб та дістатись пульпи – нервового центру зуба. Пульпа стає інфікованою, а це в свою чергу може призвести до абсцесу (набряку). Та й в цілому будь-яка каріозна порожнина – це джерело поширення інфекції – своєрідна «безкоштовна та цілодобова служба доставки й транспортування особливо небезпечних та зовсім небажаних вантажів» по всьому організму людини.

Завдання лікарів стоматологічної клініки «Рікота» – якомога довше зберегти анатомічну і функціональну цілісність зубів або цілком відновити функції зуба, характерні для його здорового «сусіда». Запорукою успішного лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту чи періодонтиту) в нашому медичному закладі є вміння правильно використовувати ендодонтичний інструментарій, якісне володіння методикою препарування порожнини зуба, технікою обробки та способами пломбування кореневих каналів, – всі ці знання,навички та вміння обов’язково присутні в лікарському арсеналі кожного з наших фахівців.

Наша клініка забезпечена сучасними системами обробки, дезінфекції і пломбування каналів, а також усім необхідним обладнанням для періодичної профілактики, швидкої точної діагностики і ефективного лікування Ваших зубів.

Ціни на ендодонтію та терапію

  • Пломба

    1500-2200.00 ₴
  • Ендодонтичне лікування

    1500-3700.00 ₴