кнопка запису

“Седація”, “наркоз”, “загальне знечулення”, “місцева анестезія” – що означають усі ці терміни?

Говорячи про лікування зубів, можемо говорити про місцеве знечулення та загальне знечулення. Якщо із місцевим знечуленням усе більш-менш зрозуміло – це місцева анестезія, яку може робити лікар-стоматолог для повного знеболення конкретної ділянки, в якій проводитимуться маніпуляції, то із загальним знечуленням усе складніше.Перше, що потрібно знати – загальне знечулення завжди проводиться під супроводом лікаря-анестезіолога. Видами загального знечулення є седація та наркоз. Наркоз (його ще називають “глибокий сон”) – медична процедура, яка допомагає пацієнтам заснути під час лікування. Седація (її ще називають “потенційоване знеболення” або “медикаментозний сон”) – процедура внутрішньовенного введення анестетиків, яка занурює пацієнта в напівсонний стан. Тобто під час седації людина максимально розслаблена, а її страхи придушені. Потенційоване знеболення, на відміну від наркозу, не відключає свідомість повністю і не подавляє основні рефлекси (в тому числі захисні). Седація, у свою чергу, буває легка, середня та глибока.

Чи безпечна седація?

Процедура седації відбувається під постійним контролем лікарів-анестезіологів із 10-річним досвідом роботи. Ми використовуємо анестетики ультракороткої дії. Ви прокинетесь через декілька хвилин після завершення процедури. Ще 30-40 хвилин Ви перебуватимете у клініці під наглядом медичного персоналу.

Потенційоване знеболення забезпечить Вам повний психологічний комфорт, відсутність страху, болю та будь-яких інших неприємних відчуттів.

Кому рекомендовано седацію під час лікування зубів?

Ми рекомендуємо застосовувати седацію у випадках, коли:

  • стоматологічне лікування викликає у пацієнта негативні емоції;
  • потрібно пройти тривалий курс лікування;
  • потрібно здійснити хірургічне втручання;
  • а також пацієнтам після 40 років.

    надіслати
    Ти з нами в instagram?

    Instagram