get online consultation

Переваги безметалевих коронок

Ми поважаємо наших пацієнтів та не використовуємо застарілих методик, таких як металокераічні коронки.  Безметалеві коронки виглядають максимально природно. Причина такої природності криється у відсутності металевого каркасу, завдяки чому безметалеві керамічні коронки бездоганно імітують колір, текстуру і прозорість натуральної зубної емалі.

Переваги керамічних коронок на зуби. Окрім, безсумнівно, ідеального зовнішнього вигляду, безметалеві керамічні коронки мають інші вагомі переваги:

  • безметалева кераміка набагато швидше виготовляється, і при нескладних випадках встановити новий зуб можна навіть за 1 день;
  • при встановленні керамічної коронки природні зуби спилюються (препаруються) значно менше, ніж при встановленні металокерамічної;
  • для керамічних коронок використовують метод адгезивної фіксації, який у кілька разів міцніший за цементну фіксацію;
  • зубна кераміка не зафарбовує ясна та є стійкою до впливу барвників. А використання саме керамічних зубів знижує ризик виникнення запальних процесів під коронками.

Технологія виготовлення безметалевих коронок:

Для виготовлення безметалевої кераміки клініка РІКОТА використовує унікальну цифрову 3D-технологію CEREC. Вона дозволяє не робити відбитків зубів. Фактично, вам достатньо одного-двох візитів до стоматолога, щоб отримати ідеальну усмішку. Цифрова технологія дозволяє виготовити безметалеву керамічну коронку з цільного шматка кераміки і надати їй ідеального розміру, форми, текстури та кольору.

Лікарі:

Dentist Oleh Kaznokh

стоматолог-ортопед

Bohdan Malanii

prosthodontist

Ruslan Muzyka

prosthodontist

Oleksa Tomyshch

implantologist, oral surgeon

Безметалева коронка. Ціна.

Оплачуючи вартість керамічної коронки, Ви обираєте швидкий, довготривалий та максимально  естетичний результат Вашого лікування.

Want to book an appointment?

Complete the form and our managers will give you an answer to all your questions

book an appointment online

Call Us by Phone Number

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram