get online consultation

Коротко про пломбування

Правильний і регулярний догляд за ротовою порожниною – запорука здоров’я та міцності зубів у старості, а також відсутності хвороб та інфекцій у ротовій порожнині протягом життя. Лікувати зуби варто починати при перших ознаках карієсу: жовтого нальоту та чорних крапок на поверхні емалі. Це правило стосується як лікування постійних зубів, так і лікування молочних зубів у дітей.

Основним методом лікування карієсу було і залишається пломбування зубів. Це ефективний спосіб відновити форму та функції ураженого карієсом зуба. Під час пломбування лікар видаляє уражені тканини зуба і після цього накладає пломбу. Якісно, професійно встановлена пломба на зуб допомагає запобігти виникненню вторинного карієсу або розповсюдженню його по ротовій порожнині, адже вона закриває всі ділянки, куди б могли потрапити хвороботворні бактерії.

Переваги пломбування у клініці РІКОТА

Основне завдання наших лікарів – зберегти цілісність і міцність Ваших зубів, а у випадку їх пошкодження – максимально відновити втрачені функції. Саме тому для пломбування зубів ми використовуємо найсучасніші фотополімерні наногібридні композитні пломби та спеціальні ізолюючі серветки (кофердам).

Ізолюючі серветки необхідні для ізоляції зони маніпуляції. Вони запобігають потраплянню вологи на зуб під час пломбування. Це означає, що пломба прослужить Вам довше, а ймовірність виникнення вторинного карієсу у такому випадку мінімальна. А також застосування таких серветок дозволяє не використовувати ватний валик за щокою під час процедури, що робить процес пломбування для пацієнта комфортнішим.

Від чого залежить ціна пломби?

Ціна пломби залежить від того, наскільки уражений зуб, і від кількості поверхонь зуба, які піддаються маніпуляції. Пломбування зубів у клініці РІКОТА – це довготривалий результат та відсутність інфекцій у ротовій порожнині. Приходьте! Ми завжди раді вам допомогти.

Спеціальні пропозиції:

Лікарі клініки РІКОТА, які виконують пломбування:

Dentist-therapist Maxim Bregin

dental therapist

Taras Voloshyn

dental therapist, endodontist

Olga Petrivna Komisarik

стоматолог-терапевт

Yaryna-Mariia Nyz

children's dentist, dental therapist

Want to book an appointment?

Complete the form and our managers will give you an answer to all your questions

book an appointment online

Call Us by Phone Number

+38 093 170 39 99
Ти з нами в instagram?

Instagram