кнопка запису

Добрий день! Якщо ми знайомі, то Ви, мабуть, знаєте: я проводив плановий прийом дитячих пацієнтів, а також займаюсь дорослою та дитячою ортодонтією. На жаль, за станом здоров‘я плановий прийом дитячих пацієнтів змушений поставити на паузу. Наразі проводжу лікування діток лише під наркозом і займаюсь ортодонтією (дорослою та дитячою). Сьогодні хотів би розповісти Вам про особливості мого лікування дітей під супроводом анестезіолога.

З повагою, Тарас Музика

 

Тарас Музика - стоматолог.

 

 

Чи безпечне лікування під супроводом ?
У клініці RIKOTA супровід забезпечують кваліфіковані дитячі анестезіологи та анестезисти, з якими ми співпрацюємо вже понад 12 років. У нас є усе необхідне анестезіологічне обладнання. Спершу – огляд у лікаря і складання плану лікування, батьки пацієнта заповнюють анкету для анестезіолога і проходять ряд необхідних обстежень.

Скільки часу дитина знаходиться в наркозі ?
Залежно від об’єму втручань – не довше 1 – 2 годин.

Як дитина «відходить» від наркозу?
Через 20 хвилин після стоматологічного втручання Ви вже можете вирушати з дитиною додому. У день втручання важливо, аби дитина перебувала під наглядом. У разі необхідності, наш лікар-анестезіолог на зв’язку з батьками протягом двох наступних днів. Дитина не пам‘ятатиме жодного з етапів. Ми рекомендуємо не розповідати їй про лікування. Найкраще пояснення: прийшовши у клініку – ти заснув/заснула, а фея подарувала нові зубчики та подарунки.

З якого віку ми проводимо лікування під супроводом анестезіолога?
З 18 місяців.

Хто є пацієнтами для лікування під супроводом?
Неконтактні або слабоконтактні діти з кількістю уражених зубів від чотирьох.

 

 

 

Якщо у Вашої дитини буде потреба у лікуванні під супроводом анестезіолога, радо Вам в цьому допоможу

З повагою, Тарас Музика

Записатися на прийом

    надіслати
    Ти з нами в instagram?

    Instagram