Без переплат. Без відсотків. Імплантація “Все на 4” у розстрочку.

implantatsiya-_vse-na-4_-miniСьогодні у близько 10 відсотків жителів Європи до 50 років спостерігається відсутність хоча одного зуба. Для жителів поза 50 років ця частка складає 15-20 відсотків. В Україні статистика вкрай невтішна. В жителів України до 50 років відсутність хоча б одного зуба спостерігається у 70-80 %, після 50 років – у 90 %. Причому у близько 30-35 % можемо говорити про повну відсутність зубів. Повна відсутність зубів постає не просто косметичною, а серйозною медичною проблемою. У низці випадків відсутність зубів передбачає отримання у хворого статусу особи з інвалідністю. Велика частка людей, хто стикнувся з цієї проблемою, й досі думає, що знімний протез є єдиним виходом із ситуації. Стоматологи усього світу сьогодні відмовляються від такого методу лікування. Адже він до кінця не вирішує ні естетичних, ні функціональних, ні психологічних проблем людей із беззубими щелепами. Людина із знімним протезом хвилюється, аби протез не випав при пережовуванні їжі, або навіть при розмові. Й сам процес пережовування їжі та догляду за протезом не є таким, як із своїми, природніми зубами.

 

Альтернативою знімним протезам є зубна імплантація. Для вирішення проблеми беззубих щелеп використовують методику «Все на 4»: пацієнту встановлюють чотири імпланти, на які кріпиться незнімний протез. Такі зуби виглядають максимально природно, не потребують зняття, а вживання їжі та догляд за ротовою порожниною такі ж самі, як й за своїми природніми зубами. До головних причин відсутності достатньої інформації про імплантацію за методикою «Усе на 4» можна віднести її украй велику поширеність з однієї сторони та дороговартісність лікування з іншої. Дійсно, для левової части українців розрахуватися одним платежем за послуги із відновлення жувальної спроможності (імплантація та протезування) постає непосильної нішею. Сьогодні у країнах Європи, зокрема у Великобританії, Німеччині, Швеції і под., працюють механізми кредитування громадян для відновлення їхньої жувальної спроможності. В Україні така програма почала діяти у стоматологічній клініці RIKOTA.

 

З 10 вересня по 31 жовтня у стоматологічній клініці «RIKOTA» діє спеціальна програма – зубне протезування на імплантах за методикою «Все на 4» (4 імпланти, 4 абатменти, незнімний протез із 12 коронок, усі необхідне додаткове лікування) можна оплатити у розстрочку лише за 2967 грн у місяць. За детальною інформацією та для запису на консультацію можна звернутися за телефоном +380931703099 або +380931703999.