кнопка запису
УКР

Дисфункція СНЩС – складна назва непростої проблеми

До стоматолога звертаються не лише у випадку захворювання зубів та ясен, область лікування поширюється на всю ротову порожнину та скронево-нижньощелеповий суглоб (СНЩС). Мова йде про суглоб розташований перед вухом, що складається зі скроневої кістки і нижньої щелепи. Скронево-нижньощелеповий суглоб і м’язи дають нам можливість рухати щелепою, відкривати і закривати рот, їсти, розмовляти, тому важливість його повноцінного функціонування є очевидною. Серед захворювань скронево-нижньощелепового суглоба трапляється м’язево-больова дисфункція, проблеми з прикусом та розлад скронево-нижньощелепового суглоба. Цей розлад є найбільш поширеним і впливає на нерви, м’язи і скронево-нижньощелеповий суглоб. Результатом є біль, дискомфорт та неприємні відчуття під час жування, розмови і навіть усмішки.

Перші ознаки та поширені симптоми дисфукції суглоба

Першим “тривожним дзвіночком” щодо СНЩС є біль у щелепі, голові та шиї, який поступово поширюється на зону передпліччя. Біль стає надокучливим при розмові, пережовуванні їжі або позіханні. Захворювання може супроводжуватись шумом у вухах, труднощами при ковтанні, набряком обличчя, нудотою та запамороченням. Дисфукція суглобу – це не лише естетичний недолік чи зовнішній дискомфорт, а й прихована внутрішня небезпека, що може спричинити зміщення щелепи та загальне ускладнення подальшого лікування. Стоматологічна клініка RIKOTA пропонує швидку фахову діагностику захворювань суглоба.

Складній проблемі – просте рішення

Сучасна стоматологія сьогодення для усунення проблем з скронево-нижньощелеповим суглобом окрім негайного оперативного втручання пропонує відмінну альтернативну терапію у вигляді компресів, знеболювальних та спазмолітичних ліків. В арсеналі стоматолога завжди є підбірка спеціальних кап та шин (виготовляються індивідуально протягом 2-3 днів), що відповідають складності ситуації та особистим потребам пацієнта. Зволікати з візитом до лікаря не варто, адже, при нехтуванні проблеми на її початковій стадії вона може перерости у хронічне захворювання на все життя.

    надіслати