Шановний відвідувач!

Усі співробітники Стоматологічного центру «Рікота» працюють для того, щоб забезпечити Вам найкращий рівень лікування та сервісу.

Для мене, як головного лікаря центру, є надзвичайно важливою Ваша думка, можливі зауваження чи побажання щодо нашої роботи.

Відтепер на сайті Стоматологічного центру «Рікота» є можливість зв’язатися зі мною особисто для того, щоб залишити свій відгук.

Дякую. Андрій Рікота

Ваше ім'я

Ваш e-mail*

Відгук*

Протезування

Протезування: де взяти нові зуби?

Коли природні зуби дуже знищені і не можуть виконувати свої функції або мають жахливий вигляд, вам допоможуть лікарі-ортопеди, які виконують протезування зубів. Замінити зуби на нові аналоги стало можливим завдяки розробкам та дослідженням у галузі стоматології, що зветься ортопедія.  Зубні протези сприяють здійсненню двох основних цілей: відновлення жувальної функції і поліпшення косметичного вигляду.

Які бувають способи протезування і який з них вибрати?

Загалом є три види зубних протезів: незнімні, частково-знімні і знімне протезування зубів. До окремої категорії належить протезування на імплантатах. Якщо людина вже зважилася на протезування, її, звичайно, турбує питання, який же з видів кращий і найбільше підійде для її ситуації.

Якщо потрібно відновити втрачений або видалений зуб і нема протипоказань, то стоматолог порекомендує імплантацію. У випадку, коли протезування на імплантатах, на вашу думку, занадто дороге, зверніть увагу на інші його особливості. Адже імплантати можуть служити людині все життя, якщо їх правильно доглядати. Інші ж види протезів потребуватимуть за декілька років заміни та можуть спричинити додаткові проблеми.

Протезування передніх зубів вимагає великої уваги до естетики, а також максимально стислих термінів. В цьому випадку перевагу віддають кераміці, адже вони найточніше передає природний колір зубів. Крім того кераміка не спричиняє алергії та є біосумісна.

Якщо розглядати знімне протезування, то тут найпопулярнішим видом є повний знімний пластинковий протез. Його виготовляють з нейлону чи з акрилової пластмаси і застосовують при повній або частковій втраті зубів. Такий протез може бути цілком знімним і спиратися на щелепу та ясна, а ще частково-знімним з фіксувальними елементами на природних зубах.

Бюгельне протезування відрізняється від протезів з пластмаси тим, що має металевий каркас. Завдяки такому каркасу носіння протезу стає більш комфортним, а також сприятливо позначається на дикції чи під час їжі. Знімне протезування зубів є досить ефективним рішенням у складних випадках.

Скільки коштує протезування зубів?

Ціни на протезування зубів різні і залежать від безлічі факторів: матеріал, обсяг роботи, використання сучасних технологій. Що дорожчий матеріал, то вища ціна протезування зубів.

Стоматологічна клініка «Рікота» встановлює всі типи протезів: знімні протези, незнімні протези, незнімні протези на імплантах, коронки, вініри, вкладки. Тому в клініці протезування у Львові ви зможете знайти найкращий метод саме для вас, який зробить вашу посмішку чарівною! У цьому вам допоможуть кваліфіковані фахівці.