NEW! Пластична хірургія

Записатися на прийом

Пластична хірургія відтепер у клініці РІКОТА

RIKOTA – клініка з багаторічним досвідом та сформованою філософією, зорієнтованою на комфорт, збереження здоров`я, інноваційні підходи та високий лікарський професіоналізм. З травня 2019 року ми відкриваємо напрям пластичної хірургії, бо впевнені – наші пацієнти повинні отримувати найкраще у лікуванні. У клініці РІКОТА працюватимуть провідні пластичні хірурги України та Європи. А зручне розташування клініки у 5-зірковому готелі дозволить зробити процес лікування максимально конфіденційним та комфортним для пацієнта. Записуйтеся на консультацію до 11 травня зі знижкою 70 %! Тел. +38 (068) 662 88 32.

13 травня консультує dr. Igor Pona

Доктор Ігор Пона – пластичний хірург вищої категорії. Доктор здобув освіту та веде практику в Австрії, країні, що входить у першу десятку у світовому рейтингу за рівнем медицини.
Звання лікаря медичних наук, лікаря пластичної, естетичної та реконструктивної медицини у Віденському університеті, практика в Тайвані та Японії з мікрохірургії та пластичної хірургії, сотні задоволених пацієнтів – це все про доктора Ігора Пону.
13 травня доктор Ігор Пона консультуватиме у клініці РІКОТА. Кількість місць обмежена, тож телефонуйте сьогодні за записуйтеся на консультацію. Не упустіть свій шанс покращити якість життя.

ПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ

Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика (пластика повік) – операція зі зміни форми повік, розрізу очей, передбачає видалення надлишків шкірного покриву та жирових утворень. Блефаропластика проводиться у наступних випадках:

 • блефаропластика верхніх повік – шкіра верхніх повік опустилася і лягає на очі, виникає відчуття нависання над очима;
 • блефаропластика нижніх повік – навколо очей утворені набряки, є так звані «мішки під очима»,
 • людина має втомлений вигляд;
 • пластика верхніх та нижніх повік водночас – виконується при необхідні усунення проблем і верхніх, і нижніх повік.

Ліфтинг лиця (підтяжка обличчя, facelift)

Ліфтинг лиця проводиться для корекції вікових змін форми обличчя, обвисання шкіри, втрати пружності шкіри за умов, коли лікування за допомогою ботулінотератії чи ін`єкцій краси не є ефективним. Найважливішою метою підтяжки обличчя є досягнення природнього вигляду самого обличчя. Види підтяжки лиця:

 • часткова підтяжка обличчя – наприклад, підтяжка чола, розгладження носогубних складок;
 • загальна підтяжка обличчя;
 • підтяжка шиї.

Отопластика (пластика вух)

Пластика вух виконується у випадках, коли анатомічно вушні раковини не прилягають до голови. В дитячому віці хрящі вух є ще доволі пластичними, що спрощує можливість змінити їх розташування. Хоча існує ряд показань для отопластики у дорослому віці:

 • завеликі / замалі вушні раковини;
 • непропорційне розташування вушних раковин відносно обличчя;
 • деформовані вушні раковини (наприклад, після нещасних випадків);
 • надірвані вушні мочки.

Ліпофілінг

Ліпофілінг – це мініінвазивна трансплантаційна техніка, що включає в себе ліпосакцію, обробку жирової тканини і одноразову або мультисесійні ліпоін’єкції. Власна жирова тканина пацієнта служить найкращим наповнювачем для втрачених форм та об‘ємів тих чи інших органів. Жирові клітини містять фактори росту, а також стовбурові клітини, які покращують тургор шкіри. За допомогою так званого ліпофілінгу можна наповнити носогубні складки, чи так звані «мішки під очима», чи навіть відкорегувати форму грудей. Ліпофілінг також застосовується для омолодження шиї, зони декольте та зовнішніх сторін долонь рук. Спеціальними канюлями забирається незначна частина жирових клітин з регіону живота або ягодиць. Оскільки кількість жирових клітин невелика, то це не призводить до оптичних змін цих ділянок живота або ягодиць.

Інші послуги

 • Пластика брів Опущені брови надають обличчю сумного виразу, а також обмежують зорову діяльність. Операція з підтяжки брів повертає обличчю природній та задоволений вираз, а також забирає усі незручності, пов‘язані із зором. Шов ховається в тому місці, де починає рости волосся, шрам після операції залишається непомітним.
 • Пластика підборіддя Основним завданням фахівців є зменшення або збільшення підборіддя і приведення його до естетично привабливого вигляду. Наслідки процедури можуть бути наступними: зміна боку профілю обличчя, позбавлення від надмірної асиметрії, видалення другого підборіддя.
 • Видалення грудок Біша Це процедура дозволяє зменшити об`єм щік, підтягнути їх, зробити виразнішими вилиці.

ПЛАСТИКА ТІЛА

Пластика грудей

Види пластики грудей:

 • Збільшення грудей за допомогою імплантатів. Імплантати можна розмістити частково під мускулами, повністю під мускулами, під фасціями мускулів, під молочними залозами. Під час операції розміщення імплантів здійснюється через підгрудні складки, ореоли навколо сосків, під пахвами, під пахвами ендоскопічним методом.
 • Збільшення та підтяжка грудей. Якщо метою збільшення грудей є підтяжка, імплантати встановлюються через отвори, які використовуються для підтяжки (ореол навколо соска, якірний шов).
 • Зменшення грудей здійснюється за допомогою шва навколо ореолу соска, швів навколо ореолу соска і вниз до підгрудної складки, якірного шва (застосовується у випадку великого бюсту).
 • Гінекомастія – видалення залишкової залозистої тканини у чоловіків.

Ліпосакція

Ліпосакція – косметологічна або баріатрична операція для зміни хірургічним шляхом характеру відкладення жиру на певній ділянці (або декількох ділянках) тіла. Головна мета ліпосакції – зменшення жирової тканини в бажаних ділянках тіла і надання їм силуетності. Найчастіші зони, які можна скоригувати за допомогою ліпосакції (висмоктування жирових клітин за допомогою тоненьких канюль):

 • зона «галіфе»;
 • коліна;
 • живіт;
 • верхні ділянки рук;
 • підборіддя.

Абдомінопластика

Абдомінопластика – це пластика передньої черевної стінки. Пацієнти, котрі за короткий відлік часу позбулися значної зайвої ваги тіла, дуже щасливі та горді від проробленої роботи. Проте, у багатьох випадках така зміна ваги не проходить безрезультатно. В якості постійного нагадування залишається розтягнута обвисла шкіра живота. Вона надає негарного зовнішнього вигляду брюшному пресу. Виправити ситуацію можна за допомогою  абдомінопластики. Вказаний метод використовують також у ситуаціях, коли після пологів м‘язи передньої стінки живота, котрі розійшлися, не зійшлися назад. За допомогою абдомінопластики вони скріплюються (зшиваються разом).

БЕЗОПЕРАЦІЙНА ПЛАСТИКА

Уколи краси

Ін`єкції гіалуроновою кислотою Гіалуронова кислота призупиняє процес старіння шкіри, з її допомогою можна наповнити носогубні зморшки,навкологубні зморшки, контур та об‘єм губ, підочні впадини, скули та інші ділянки. Ботулінотерапія Ботокс, як й гіалуронова кислота, призупиняє процес старіння шкіри. Ботокс застосовується для розгладження міжбрівних зморшок, чола, зморшок зовнішнього кута ока і т.д. Також ботокс використовують для покращення вигляду усмішки: наприклад, у випадках, коли при усмішці повністю відкривається верхня десна над зубами. Ліфтинг за допомогою ниток Популярний метод боротьби з віковими змінами без оперативного втручання, нитки утворюють своєрідний каркас обличчя. Перевагою такого методу лікування  є відсутність операційного втручання.

Для отримання детальної інформації щодо вартості скористайтеся, будь ласка, формою зворотнього зв’язку нижче або зателефонуйте за номером +38 (068) 662 88 32. Записуйтеся на консультацію до 11 травня зі знижкою 70 %!