Пародонтологія

Записатися на прийом

Здорові ясна – це так важливо

Пародонтологія– це один з розділів стоматології, що займається профілактикою та лікуванням захворювання навколишніх тканин зуба та ясен. Перший «тривожний дзвіночок», що свідчить про можливу наявність у Вас пародонтиту – це запалення, почервоніння, набряк та кровоточивість ясен, оголення шийки зуба, його похитування.

Якщо не вдатись до необхідних лікувальних заходів, то може виникнути атрофія ясен, з’являється зубний наліт, гнійні виділення, збільшуються міжзубні проміжки, уражаються м’які та кісткові тканини, що може закінчитись втратою зуба.

Проблеми з яснами і чи можна без них?

Основними причинами пародонтиту є інфекції та мікротравми слизової порожнини рота. Для лікування хвороби використовуються терапевтичні або хірургічні методи. У стоматологічній клініці «Рікота» Вам зроблять ретельну професійну гігієну ротової порожнини з очищенням ясенних кишень від бактерій, що унеможливлює прогресування пародонтиту. Саме наша клініка вже сьогодні пропонує Вам провідний метод лікування пародонтиту завтрашнього дня – лазерне лікування (Vector). З його допомогою здійснюється ефективна чистка відкладень, які утворились з м’якого нальоту і скупчились, «відтіснивши» або «посунувши» ясна навколо шийки зуба.

Ваші ясна знову здорові

«Найкраще лікування – це профілактика», – проста істина запоруки здорових зубів та ясен. То ж наполегливо рекомендуємо Вам двічі на рік відвідувати стоматолога, регулярно та правильно чистити зуби, використовувати спеціальні пасти, що виявляють антисептичну, протизапальну та гемостатичну дію, одночасно добре видаляють зубний наліт, сприяють зміцненню ясен та знищують мікроорганізми. Попри сумну статистику кількості хворих на пародонтит, дозвольте потішити Вас й оптимістичною інформацією – при вчасному зверненні до фахівців клініки «Рікота» та грамотному лікуванні, про це захворювання можна забути!

P.S. Пародонтит – як «спам» повідомлення на електронну адресу Вашої поштової скриньки – поширений, надокучливий, непотрібний і завжди невчасний; рішення одне – «видалити навіть з корзини» назавжди

Ціни на парадонтологію

  • Пародонтологічне лікування (Лазер, Vector/1 щелепа)

    2000.00 ₴