Естетична стоматологія

Керамічні вініри

Записатися на прийом

Керамічні вініри: компоненти та композиція

Зубні вініри – відмінний метод змінити Вашу посмішку до невпізнаваності за короткий термін! Сьогодні вініри небезпідставно вважають трендом в естетичній стоматології, адже вони встановлюються легко, не пошкоджуючи справжні зуби і термін їхньої експлуатації довгий або дуже довгий.

Вініри – це мікропротези, які накладаються на передні поверхні зубів, що входять в лінію посмішки і дозволяють відновлювати форму та колір окремо взятого зуба або групи зубів, але на відміну від коронок — вони не покривають весь зуб, а тільки одну чи дві його поверхні.

Кераміка, на основі якої виготовляють вініри має низку переваг: абсолютна безпечність для організму, зразкова естетичність та неймовірна легкість. Вініри – це безпечно, легко та швидко. Для створення ідеальної форми знімають відбиток Ваших зубів, далі по ньому виготовляють вініри, а вже згодом встановлюють на зуби.

Правила догляду за вінірами – легкі і приємні – зубна щітка, зубна паста та вчасний профілактичний огляд у Вашого лікаря.

Керамічні вініри – посмішка замість автографу

Вініри дозволяють створити ідеальну естетику, яку неможливо отримати використовуючи методи реставрації зубів пломбувальними матеріалами або відбілюванням. Це й пояснює їхню популярність серед голлівудських зірок. Досі не знаєте як потрапити на червону доріжку? Вініри – перший правильний крок до неї! 🙂