Імплантація

Імплантація

Записатися на прийом

РІКОТА / RIKOTA - клініка, якій довіряють

Працюємо із найякіснішими матеріалами. Клініка РІКОТА / RIKOTA є золотим провайдером Straumann в Україні, швейцарських  імплантів із пожиттєвою гарантією та найвищими у світі показниками приживлення. Ми одними з перших в Україні почали застосовувати цифрові технології у  стоматології і є референс-клінікою компанії SIRONA, світового лідера цифрових технологій. Це дозволяє здійснювати імплантацію за найсучаснішими протоколами лікування: 3D-діагностика, виготовлення 3D-шаблонів для імплантів, CAD/CAM технології виготовлення індивідуальних абатментів та коронок. Клініка RIKOTA посіла перше місце у рейтингу кращих клінік України для зубної імплантації за версією “Dental Implants Friends” у рейтингу “BEST DENTAL IMPLANTS CLINIC RATING 2017”. Надаємо увесь спектр стоматологічних послуг, потрібних для зубної імплантації, в одній клініці  – від комп’ютерної томографії до власної зуботехнічної лабораторії, що економить Вам час, спрощує процес лікування та підвищує його якість.

Як відбувається зубна імплантація?

Зубні імпланти дозволяють повністю відновити втрачений зуб, або й цілу щелепу. Імплант складається з двох частин: кореневої частини, яка фіксується у кістці щелепи, та коронкової, яка, у свою чергу, фіксується до кореневої. У клініці РІКОТА / RIKOTA за показами ми застосовуємо технологію одноетапної імплантації (зранку пацієнту встановлюється імплант (тривалість процедури до 1 год.), а вже ввечері того самого дня коронка (до 30 хв.). Після імплантації пацієнту встановлюються тимчасові коронки, аби дати можливість імпланту добре інтегруватися в кістку. Інтеграція триває від трьох до шести місяців  (для верхньої щелепи потрібно більше часу, для нижньої – менше). Після цього тимчасову коронку можна міняти на постійну. Запрошуємо проконсультуватися з лікарем стоматологічної клініки РІКОТА / RIKOTA, аби розглянути саме Ваш випадок та скласти детальний план лікування.

Які зміни відбуваються після втрати зубів?

Побутує думка, що жити без зуба чи декількох зубів не шкідливо для здоров’я, а створює лише естетичні проблеми. Насправді це міф. Втрата навіть одного зуба приводить наносить велику шкоду для здоров’я:

  • Не отримуючи навантаження,  щелепна кістка атрофується;
  • Зміщуються зуби, які розташовані навпроти;
  • Сусідні зуби зсуваються, заповнюючи проміжок;
  • Погіршуються функції жування і травлення;
  • Змінюється форма обличчя, зменшується природна висота;
  • При відсутності багатьох зубів можуть з’являтися носогубні складки, які виглядають як зморшки і старять людину;
  • Сусідні зуби починають псуватися через зміщення та шкодити дотичним зубам на протилежній щелепі.

Імплантологи клініки РІКОТА / RIKOTA

Рікота Андрій – голова Львівського осередку Асоціації імплантологів України 2013-2015 років. Проходив стажування та спеціалізоване навчання у провідних медичних закладах Польщі, Німеччини, Австрії, Італії, Швейцарії, Ізраїлю, відвідав численні конференції. Запатентував винахід  – промисловий зразок «Зубний імплант».

Томищ Олекса – член асоціації імплантологів та стоматологів, керівник клінічною частиною клініки РІКОТА / RIKOTA. Відвідував курси в європейських та американських лекторів, проходив навчання по імплантації та протезуванню Straumann у Базелі (Швейцарія).

Імпланти зубів. Ціна.

  • Імплант

    від 17500.00 ₴

Для отримання детальної інформації щодо вартості імплантації скористайтеся, будь ласка, формою зворотнього зв’язку нижче або зателефонуйте за номером тел.: +38 (093) 170 30 99

Ціни на інші послуги