Естетична стоматологія

Художня реставрація

Записатися на прийом

Реставрація (з латинської restavratio) – означає відновлення – це сукупність рятувальних, відновлювальних засобів відносно творів мистецтва, об’єктів архітектури та ювелірства. Що спільного зі стоматологією запитаєте Ви? Абсолютно все, якщо мова йде саме про напрям естетичної стоматології! Наведемо для Вас повну паралель – стоматолог, як професійний скульптор – реставратор, вдається до всіх можливих, дієвих та ефективних способів і засобів спрямованих на порятунок чи відновлення краси та здоров’я Вашої посмішки. Якщо головними експонатами у галереї мистецтв є колекція скульптур та картин, то своєрідна виставкова зала нашої клініки – це фото Ваших красивих та відреставрованих усмішок, цінність обох – неоціненна!!

Художня реставрація: можливо все!

Найчастіше відновлювальні естетичні роботи стосуються форми, кольору та розташування Вашого зуба. Відновлення анатомічної форми зуба й справді нагадує роботу скульптора, який старанно ліпить свій «виріб», цього разу не з глини, а з сучасного та якісного пломбувального матеріалу. Аби відтворити первинну форму зуба з його попереднім зовнішнім виглядом, лікар – стоматолог повинен володіти відмінними професійними здібностями (точність, обізнаність, вичерпні знання, практичний досвід) та особистими якостями (наполегливість, терпіння, креативність). Втіленням усіх цих якостей є лікарі стоматологічної клініки «Рікота» – талант від народження ми поєднуємо з безперервним навчанням та самовдосконаленням впродовж всього життя!

Можливості художньої реставрації

Художня реставрація уможливлює повне відновлення або часткову корекцію належної форми зуба незалежно від причини та ступеня пошкодження; зміну положення зуба в зубному ряді; усунення щілин та відновлення білизни зуба. Ми використовуємо виключно ті матеріали, які є безпечні для здоров’я та дозволяють максимально точно підібрати відтінок – відповідник природнього кольору.

Для кожного – індивідуальний вид реставрації

Розрізняємо два способи реставрації зуба – прямий та непрямий. Пряма техніка реставрації зубів не забере у вас багато часу і виконується безпосередньо у порожнині рота, проходить в один етап і пацієнт відразу отримує відновлений зуб.

Методом непрямої реставрації у лабораторних умовах створюють накладки чи коронки, які згодом розміщують на Ваших зубах. Саме непрямий метод – це популярна художня реставрація зубів вінірами.

Гарантуємо Вам очевидний ефект – вчора був дефект, сьогодні перфект!

Вартість реставрації зубів