Естетична стоматологія

Записатися на прийом

Естетична стоматологія: «Ідеальна усмішка – міф чи реальність?»

Ідеальна природна усмішка – щось примарне, здається міфом або вигадкою. Чи не в кожної людини є недоліки: хтось в дитинстві падав і надколов зуб; інший пив забагато кави, тому зуби потемніли і вже не сяють; у декого вони порозвертались у різні боки.

«Чи можливо з цим щось зробити», – запитуєте себе?

Центр естетичної стоматології «Рікота» допоможе вам впоратись із будь-якими труднощами, здобути гарну та природну усмішку та більше не соромитися щирих емоцій. У сучасному світі не лише реставрують будинки чи скульптури, а й зуби. Клініка естетичної стоматології «Рікота» працює як зубний архітектор. Завдяки професіоналам вам вдасться відновити надколотий зуб, незважаючи на ступінь складності робіт.

Сучасна естетична стоматологія допоможе відбілити зуби або вирівняти зубний ряд.

Естетична стоматологія займається проведенням усього комплексу процедур, які мають на меті підвищити природну красу найважливішого – блискучої та максимально природної усмішки. Адже естетика – це милування прекрасним.

Нині не лише зірки та політики можуть дозволити собі відому всім голлівудську усмішку, а й люди, що не мають нічого спільного з цими професіями. Львів – місто, де ціни на естетичну стоматологію є доступними. Відбілювання, встановлення камінчиків-прикрас, вирівнювання за допомогою накладних пластин та інші естетичні роботи із вашими зубами – це абсолютно доступні послуги, що дозволять вам отримати бездоганний вигляд.

Почуватись впевнено чи на червоній доріжці, чи у колі друзів на власній кухні – ось радість естетичної стоматології.