Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Записатися на прийом

Разом переступаємо поріг стоматологічного кабінету

Часто похід до стоматолога для дитини та її батьків стає надважливою подією. Головним завданням на шляху до огляду малюка у дитячого стоматолога є подолання страху та забезпечення позитивного настрою, тому хороший дитячий стоматолог – водночас і відмінний психолог. Наші лікарі завжди готові показати дитині інструменти та пояснити їхнє призначення в цікавій, доступній ігровій формі. Маленькі непосиди будуть в захваті від фруктових полоскань та цікавих подарунків опісля. Знайомство з новим супер-другом Рікотасиком не залишить байдужим Ваше чадо.

Дитячий стоматолог – друг з дитинства

В клініці розроблена спеціалізована програма для роботи з нашими наймолодшими пацієнтами – «Рікотасик», яка передбачає індивідуальний підхід, тісний контакт та швидку адаптацію дитини. Обладнання, знеболювальні та лікувальні препарати орієнтовані на дитячий організм, беручи до уваги особливості фізіології, психології та віку юного пацієнта. Поетапне знайомство з стоматологом та невимушена атмосфера в гостях у Рікотасика розвіють будь-який страх чи сумнів, то ж розпочинайте свою мандрівку до країни Здоров’я вже сьогодні.

В гостях у Рікотасика

Рікота – це не просто казкове містечко, де немає місця для хвороб, зла і смутку. Це особливе місце здоров’я, добра й любові. Тут є кілька чудових вулиць, на яких мешкають абсолютно щасливі та цілком здорові люди. До прикладу, на вулиці Сяючих Посмішок мешкає мій друг Флос, на вулиці Білосніжній проживає справжній бешкетник Жуйстик. Сусідами Жуйстика є брати-близнюки Зефірчик та Кефірчик. Кефірчик – дуже добрий і хороший хлопчик, він завжди допомагає мені та іншим зубкам, частує нас корисним кальцієм та мікроелементами. А ось його брат-близнюк Зефірчик навпаки, любить шкодити зубкам, підкидає під подушку карієс, який нас турбує і робить не дуже красивими. Мером нашого міста є Рікотасик. Рікотасик – найкращий бурмістр, він особисто охороняє нас від ворогів та злодюжок. Аби перетнути кордон нашого містечка кожен гість повинен мати при собі паспорт здоров’я та валізку чистоти, де знаходяться зубна щітка, паста, нитка та еліксир для полоскання ротика. Дядько Дент – це наш місцевий поліцейський – ретельно перевіряє та карає всіх порушників. Ласкаво просимо завітати до нашого диво-міста. Рікотасик та його команда подбають про здоров’я та чистоту Ваших зубчиків та обов’язково порадують маленькими подарунками.

Ціни на дитячу стоматологію

  • Консультація

    350.00 ₴
  • Пломбування тимчасового (молочного) зуба

    850.00 ₴
  • Видалення тимчасового (молочного) зуба

    250-500.00 ₴